Salon stanowi jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To tutaj toczy się życie codzienne wszystkich domowników. Ważne, żeby było to pomieszczenie nie tylko funkcjonalne, ale estetyczne i przytulne – bowiem salon pełni w domu funkcję reprezentacyjną. Jakie są najważniejsze zasady, którymi należy się kierować podczas urządzania salonu? Dlaczego warto podzielić pokój dzienny na strefy? Na te i inne pytania odpowie architekt Ida Mikołajska podczas kolejnego spotkania online OKK! design. 
Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w poniedziałek 18 października 2021 r. o godzinie 12:00. Gościem specjalnym spotkania będzie arch. Ida Mikołajska. Mecenasem spotkania jest marka Samsung, lider na rynku telewizorów w Polsce. 

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas spotkania?
•    Jak zaprojektować salon, by pogodził potrzeby wszystkich domowników?
•    Jak urządzić kącik wypoczynkowo-telewizyjny?
•    Czy warto podzielić salon na strefy?

Gościem specjalnym webinaru będzie architektka Ida Mikołajska, współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio z Krakowa. Ambasadorka marki Geberit. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Członek Brytyjskiego stowarzyszenia The Design Society. Podczas wielu międzynarodowych wymian i warsztatów miała okazję poznać różnorodne podejścia do projektowania. Szerokie spektrum rozwiązań i kierunków stylistycznych oraz szczególna dbałość o detal, które prezentuje w swojej pracy, pozwalają jej tworzyć wnętrza ponadczasowe, idealnie dopasowane do potrzeb klienta.

Mecenasem webinaru jest marka Samsung. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować na stronie organizatora.
Zapraszamy!