Czym jest OKK! design? To cykl spotkań organizowany w Warszawie od 11 lat, za którym stoi Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR, znana i ceniona na rynku specjalistka z dziedziny PR, która od lat z powodzeniem zajmuje się kreowaniem wizerunku marek z branży wnętrzarskiej i architektonicznej. Podczas tego wyjątkowego popołudnia usłyszycie pasjonujące rozmowy na temat architektury, designu, wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, dotykające ważnych i aktualnych dla branży kwestii. 

Jubileuszowa 20. edycji OKK! design ma być zwieńczeniem dotychczasowych spotkań. Będzie przebiegać pod wymownym hasłem RAZEM! Wspólny projekt budzi bowiem wzajemny szacunek, tworzy niesamowitą energię i daje moc! Spotkania odbędą się 12.09.2023 (wtorek) w Pałacu Zamoyskich w Warszawie (siedziba SARP i OW SARP) przy ul. Foksal 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13.00, zakończenie przewidziane jest na godzinę 18.30. Wstęp jest wolny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji.

Podczas wydarzenia będziecie mieli szanse posłuchać czołowych polskich architektów i projektantów wnętrz.

  • prelekcje inaugurujące wydarzenie wygłoszą Agnieszka Kalinowska-Sołtys - architekt, partner i członek zarządu APA Wojciechowski Architekci, Prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz dr hab. Jan Sikora - profesor Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, założyciel pracowni Sikora Wnętrza.
  • odbędzie się dyskusja noke:liny, podczas której wystąpią: Karol Pasternak - architekt, współwłaściciel NOKE Architects, Piotr Maciaszek - architekt, współwłaściciel NOKE Architects, Paweł Garus - architekt, współzałożyciel mode:lina™, Jerzy Woźniak - architekt, współzałożyciel mode:lina™.
  • o budowaniu marki w SoMe opowiedzą zaś Małgorzata Liebhart i Ada Skwira - architektki, współzałożycielki pracowni WZ studio - projektowanie wnętrz

Wciąż można dołączyć do tego wyjątkowego spotkanie. Zapisy dostępne tutaj