Kate Moss wraz ze Studiem Yoo założonym przez Johna Hitchcoxa i Philippe'a Starcka zaprojektowała wnętrza domu "The Barnhouse". Dom o wartości około 2,5 miliona funtów posiadający 5 sypialni i prywatny basen znajduje się nad jeziorem pośród urokliwej, angielskiej wsi w pobliżu miejscowości Cotswolds.

Co skłoniło Kate do podjęcia współpracy z pracownią projektową i sprawdzenia się w nowej roli? Jak twierdzi modelka prawdziwa miłość do angielskiego krajobrazu! Posiadłość usytuowana jest bowiem pośród srebrnych brzóz i stanowi doskonałe miejsce na ucieczkę od miejskiego zgiełku wraz z rodziną i przyjaciółmi. 

Dom, do którego budowy wykorzystano charakterystyczną dla wiejskiej zabudowy cegłę i drewno, posiada ogromne przeszklenia, dwuspadowy dach, pięć sypialni, otwartą kuchnię i prywatny basen. W jednej z sypialni ustawiono łóżko z baldachimem, pozostałe wykończono tapetami w oparciu o wiktoriańskie wzory. Wszystkie wnętrza utrzymane są w eleganckim, nowoczesnym stylu z nutką retro i glamour. 

Coraz więcej gwiazd próbuje swoich sił w roli projektantów wnętrz i designerów, Lenny Kravitz stworzył kolekcję przedmiotów inspirowaną latami 70., Pharrell Williams zaprojektował krzesło o nazwie The Tank, czy to pierwszy i nie ostatni projekt wnętrz stworzony przez Kate?

Kate Moss projektuje wnętrza domu - galeria>>