Kochamy ogródki i przydomowe warzywniki. Nic tak nie cieszy jak własny szczypiorek czy pomidor do domowego śniadania. W sieci też mamy kilka swoich ulubionych ogródków, które regularnie podglądamy na instagramie. To między innymi warzywnik i rosarium Andrzeja Piasecznego, wspaniałe grządki u @cotusiebuduje i @krzaki_i_badyle. Teraz dołączył do nich warzywny ogródek Agnieszki Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak). 

Warzywny ogródek Agnieszki Woźniak-Starak

- Łapię się za głowę i nie wierzę, że to mój ogródek warzywny. Rok temu pytałam Was, co tu posadzić (dla przypomnienia zdjęcie obok), a tak wygląda to dzisiaj - pisze w poście Agnieszka. Zdradza też, że w zaplanowaniu i doborze nasadzeń pomogła jej Joanna Legutko polecona przez Karolinę Ferenstein-Kraśko. - I jak widać warto słuchać przyjaciół. Pamiętam o tym za każdym razem, kiedy przychodzę tu rano po ogórki, szczypiorek, sałaty, zioła i cokolwiek, co przyjdzie mi do głowy, nawet kwiaty - dodaje Agnieszka Woźniak Starak.

Otoczone kamiennym murkiem i drewnianym płotki grządki rzeczywiście wyglądają imponująco. Wypatrzyliśmy na nich między innymi dorodny szczypior, buraczki, ogórki, dynię, aksamitki, cynie i piękne dalie. Jest też szklarenka do uprawy pomidorów. Do tego żwirowe alejki i letnie cykanie świerszczy. Podziwiamy i gratulujemy obfitych plonów!