Projekt wnętrza stworzony przez Kasia Orwat Home Design oparty jest na prostych, geometrycznych formach z wykorzystaniem  mocnego akcentu kolorystycznego. Indygo mamy więc tu na niektórych ścianach, dodatkach i meblach, na przykład na stole Antonio od hoom wykonanym specjalnie dla tego projektu. Stół wykonany przez polską markę specjalnie pod ten projekt jest duży, śmiało może usiąść nawet dwanaście osób. 

Salon jest otwarty i dobrze doświetlone poprzez wysokie, duże okna. Przestrzeń optycznie powiększają białe ściany. Zabudowa kuchenna (wyspa i szafki) ma fronty o naturalnej barwie dębowego drewna. Przeplata się z szarością i bielą. Tu także pojawia się główny motyw kolorystyczny, w tym wypadku wykorzystany na niektórych półkach. Doskonale kontrastuje on z neutralnymi barwami ścian i podłogi, ożywiając je i nadając wnętrzu charakteru. 

Jadalnia płynnie łączy się z wypoczynkową częścią salonu. Ważnym elementem wystroju jest sofa w pięknym energetycznym kolorze, która dodatkowo dzięki modułowej konstrukcji pozwala na jej swobodne ustawienie według potrzeb domowników. Jest niczym przytulna wyspa, zachęcająca do wypoczynku. Jak się Wam podoba to wnętrze?