Przed Wami zapowiedź świątecznej kolekcji IKEA VINTER 2018. To znaczy, że zima naprawdę nadchodzi! Tegoroczna propozycje to szeroka gama produktów, które nie tylko pozwolą się zrelaksować podczas przedświątecznej gorączki, ale i zadbają o konkretne potrzeby takie jak nastrojowe oświetlenie, opakowanie prezentów czy ozdobienie świątecznego drzewka.

Zobacz też: 10 najlepszych filmów świątecznych >>

Nie istnieją żadne sztywne zasady, jeśli chodzi o świąteczne dekoracje. Chodzi przede wszystkim o to, by dobrze się bawić i docenić ten wyjątkowy czas spędzony z najbliższymi. Sami ustalcie własne reguły, spędzając święta Waszych marzeń! – mówi projektantka o polskich korzeniach Bea Szenfeld.

Jaka jest kolekcja VINTER 2018 od IKEA? Pełna ciemnych, mocno nasyconych kolorów (bordo, kobalt, turkus), przytulna (tu szczególną rolę odgrywają tekstylia) oraz połyskująca delikatnie złotymi drobinkami. pojawi się oświetlenie w różnych kolorach i wzorach, a także w niesamowitych kształtach: serc, aniołków, zwierząt czy gwiazd. Można udekorować dom łańcuchami LED i zawiesić kilka na choince.W zimowej serii pojawią się talerze, serwetki, sztućce i szklanki w najróżniejszych kształtach oraz formach, które zapewnią odświętną oprawę stołu. Podczas nadchodzących karnawałowych  wieczorów nie zawiedzie także misa do chłodzenia szampana. Z kolei fanów tradycji z nutką nowoczesności zapewne zainteresują szwedzkie smaki: na świątecznym stole nie zabraknie śledzia, pierników, łososia i innych smakołyków ze szwedzkiego sklepiku IKEA. Nam szczególnie spodobały się bobmbki muchomorki i puszki z pozytywką.

Zimowe nowości pojawią się w sklepach IKEA już na początku listopada. Nowości z sierpniowego katalogu zobaczycie TUTAJ.