Domy i mieszkania gwiazd od zawsze budzą ciekawość i emocje. Wcale to nas nie dziwi. Dziś razem z nami możecie zajrzeć do warszawskiego apartamentu Doroty Rabczewskiej-Stępień na  mokotowskim osiedlu Biały Kamień . Od dziś mieszkanie piosenkarki jest do wynajęcia, szczegóły TUTAJ! A zatem sprawdzamy jak mieszkała Doda. 

Mieszkanie jest dwupoziomowe i przestronne ( ma około 140 metrów kwadratowych powierzchni), a do tego posiada prywatny ogród na dachu.  Całość zaprojektowało Pogotowie Wnętrzarskie. „Wchodząc do apartamentu wiedziałyśmy, że wnętrze musi odpowiadać temperamentowi właścicielki. Musi być  playlistą, na której każde pomieszczenie to inna historia.” - powiedziały nam projektantki.

Serce apartamentu bije niewątpliwie w salonie. Znajdziemy tu kominek, welurową kanapą i pufy kolorze indygo. Mocne akcenty to także wysoka, ceglana ściana i podłoga z kamienia. Marmur o pięknym rysunku płynnie łączy się tu z parkietem z egzotycznego drzewa. Uroku całości dodają lampa "Bubble" ze studia Lindsey Adelman oraz olbrzymie okno ze szprosami. Ponadto widać, że właścicielka mieszkania lubi zieleń: w salonie mamy dużo kwiatów, w tym olbrzymie palmy. 

Roślinne, palmowe motywy powtarzają się także w jednej z sypialni, głównie za sprawą tapety. Tu można poczuć się niczym w dżungli. Wrażenie to potęgują zielone ściany, pościel i dekoracyjna poducha z tygrysem oraz łazienka utrzymana w podobnym klimacie (na ścianach między innymi mozaika i ryciny z egzotycznymi ptakami, w wazonie liście monstery). Druga sypialnia utrzymana jest bardziej w stylu glamour. Królują połączenie bieli ze stylową czernią, subtelne szarości oraz delikatne, bordowe i złote akcenty. W kuchni dominują za to ciemne barwy. Śniadanie można tu zjeść przy długim, barowym stole z widokiem na dzielnicę. Oczywiście w całym apartamencie znajdziemy wiele osobistych akcentów. Są złote płyty, okładki magazynów z Dodą w roli głównej i inne sentymentalne pamiątki. Te piosenkarka z pewnością zabierze ze sobą do nowego lokum.