Słynny Żagiel Liebeskienda ulokowany w samym sercu Warszawy przy ulicy Złotej 44 liczy sobie aż 52 piętra. To obecnie najwyższy budynek mieszkalny w Polsce. Dla architekta Daniela Liebeskinda inspiracją w jego tworzeniu były podobno skrzydła orła. I  choć opinie co do ostatecznego wyglądu budynku są podzielone (fanów jest równie dużo co krytyków), to Złota 44 jest bezsprzecznie jednym z najbardziej luksusowych i prestiżowych warszawskich adresów.

To właśnie tutaj Robert i Anna Lewandowscy zakupili apartament. Słynna para sportowców na co dzień mieszka w Monachium (tutaj trenuje napastnik Bayern Monachium). Robert i Anna cieszą się także piękną posiadłością w Stanclewie na Warmii. Od jakiegoś czasu nie jest jednak tajemnicą, że W Warszawie Ania i Robert mieszkają właśnie na Złotej. Dziś zaglądamy do wnętrza na Złotej. Jego wybór podyktowały przede wszystkim względy praktyczne. Tutaj bowiem sportowcy nawet w domowych warunkach mogą realizować swój program treningowy. Do dyspozycji jest tu bowiem basen, gabinet masażu i siłownia z osobną salą do jogi. Oprócz tego mieszkańcy luksusowego apartamentowca mogą wybrać się do prywatnego kina, pograć w golfa (na symulatorze), czy skorzystać z sauny lub jaccuzzi.

Apartament Ani i Roberta Lewandowskich to jeden z 287 lokali mieszkalnych znajdujących się w budynku.  Większość wnętrz urządzono w dość nowoczesnym stylu bazującym na eleganckiej klasyce. W kolorystyce dominują beże, biel i brązy. Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest piękny widok z góry na stolicę. Wszystko to dzięki oknom od podłogi po sam sufit. Jak się Wam podoba?