Wiemy, że lubicie czytać o mieszkaniach gwiazd. Jakis czas temu pisaliśmy Wam więc o domach Joanny Przetakiewicz i Kasi Sokołowskiej. Pokazywaliśmy też apartament Ani i Roberta Lewandowskich, zaglądaliśmy do kamienicy, w której mieszka Kasia Tusk. Mogliście też obejrzeć u nas piękne mieszkanie Marcina Tyszki. Dziś prezentujemy apartament, który właśnie wynajęła modelka i jurorka Top Model - Joanna Krupa

Apartament Joanny od marki No.44 mieści się w słynnym Żaglu Liebeskienda na Złotej 44 w Warszawie. W ten sposób modelka stała się sąsiadką Państwa Lewandowskich! Jej nowe lokum liczy sobie ponad 150 metrów kwadratowych powierzchni i oferuje niezwykły, panoramiczny widok na miasto. Za projekt i aranżację tego wnętrza odpowiada szwajcarskie studio architektoniczne Upscale Interiors. Spośród trzech dostępnych stylów aranżacji Comfortable Modern, Midcentury Modern i Contemporary Glam, Joanna Krupa wybrała ten ostatni. We wnętrzu są więc neutralne kolory w połączeniu z nieco śmielszymi akcentami różu i wzorzystymi tapetami. Modelka będzie mogła również korzystać z piętra rekreacyjnego z basenem, spa, sauną, tarasem z całorocznym jacuzzi, prywatnym kinem i symulatorem do gry w golfa. Ceny miesięcznego wynajmu apartamentów No.44 zaczynają się od około 2000 euro, oczywiście w zależności od opcji umeblowania oraz powierzchni. 

Mam w Polsce coraz więcej projektów, więc moje wizyty będą częstsze. Zależy mi na tym, żeby czuć się komfortowo i niezależnie, więc postawiłam na wynajem. Apartamenty No.44 to najlepszy dla mnie wybór. Mam swobodny dostęp do piętra rekreacyjnego, 25-metrowego basenu, sauny, spa. Dla mnie ma to duże znaczenie, bo lubię zachowywać równowagę między pracą a relaksem. -  tak o wynajmie powiedziała Joanna Krupa.