Kochamy pięknie zaprojektowane wnętrza komercyjne. Dlatego dziś zabieramy Was w kolejne wyjątkowe miejsce na mapie stolicy. To Koszykowa i zupełnie nowy butik jagg., marki stworzonej przez Jagodę Marudę. Za projekt tego wnętrza odpowiadają Zofia Wyganowska i Agata Melerska. 

Wnętrze butiku jagg.

W ofercie jagg. współcześnie wykonane, minimalistyczne wyroby jubilerskie przeplatają się z unikatową przedwojenną biżuterią vintage. To połączenie zadecydowało także o charakterze samego wnętrza. Tłem są tutaj neutralne kolory (kremowa biel) i naturalne materiały (drewno, kamień). Kontrastuje z tym duży, kamienny slab, wykonany z ekspresyjnego onyksu w zieleni, bieli i beżu. Centralnym punktem tej przestrzeni jest zdecydowanie wyspa-lada w organicznym kształcie. Mebel przypominjący trochę współczesną rzeźbę stał się sam w sobie eksponatem. W oko wpada także oryginalny, tapicerowany fotel. Wszystko to odbija się w lustrach zamontowanych na niektórych ścianach.

Oświetlenie od Aureola Studio

Dopełnieniem całości jest oświetlenie zaprojektowane przy współpracy z Aureola Studio. Tutaj również teraźniejszość prowadzi dialog z przeszłością. Nowoczesne ledy i mleczne kinkiety w kształcie kamieni połączono ze stołowymi lampami vintage tzw. "Grzybkami". Całość daje tak pożądany w jubilerstwie efekt brylancji.

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy