Hailey i Justin Bieberowie ewidentnie szukają właśnie nowego domu. Para oglądała jedną z nieruchomości na Brentwood Circle w zeszłym tygodniu. Spore zainteresowanie Bieberów wzbudziła podobno dawna posiadłość Madonny w Beverly Hills (piosenkarka była jej właścicielką przez niemal dekadę, po czym sprzedała ją w 2013 roku). Dwa dni temu modelka osobiście odwiedziła i ponoć dokładnie sprawdziła tę nieruchomość. Trzeba przyznać, że jest tu rzeczywiście sporo do oglądania. Ogromny dom ma prawie 400 metrów kwadratowych powierzchni, dziewięć sypialni, 14 łazienek, dwie kuchnie, jadalnię i salon, kino domowe dla 15 widzów, profesjonalny bar i strefę fitnes. Ponadto na terenie posiadłości znajdują się jeszcze dwa osobne domy dla gości, ochrony i personelu. Do tego oczywiście basen, zadbany ogród plus kort tenisowy. 
Czy właśnie tutaj zamieszkają Hailey i Justin? Decyzja jeszcze nie zapadła, ale gdyby para zdecydowała się tu zamieszkać musiałaby przeznaczyć na ten dom 33,5 miliona dolarów. 

Przypomnijmy, że Hailey i Justin poznali się w 2009 roku poprzez ojca dziewczyny (tak, Justin miał wtedy zaledwie 15 lat, a przyszła modelka 13), za kulisami programu "Today". Para wzięła ślub cywilny 13 września 2018 roku. Rok później odbył się ich drugi ślub, tym razem kościelny.