Hailey Bieber i Justin Bieber są już po ślubie i to kolejnym! Para w końcu zdecydowała się na ślub kościelny, chociaż od cywilnego minął już ponad rok. Przygotowania trwały długo, a sama data uroczystości była przekładana kilkukrotnie. Oficjalnym powodem był problem z kalendarzem pary i gości. Justin Bieber i Hailey Bieber pragnęli, żeby tego wyjątkowego dnia towarzyszyli im najbliżsi przyjaciele oraz rodzina. A gości było sporo!

Selena Gomez skomentowała swój związek z Justinem Bieberem. Co powiedziała? >>

Stworzenie tej pięknej sukni ślubnej zajęło... aż 10 miesięcy. Było warto! Zobaczcie bajkową kreację znanej influencerki >>

Hailey Bieber pokazała kolejne zdjęcia ze ślubu. Jej suknia ślubna to jedna z najpiękniejszych kreacji jaką widzieliśmy od dawna >>

Ślub Hailey Bieber i Justin Bieber: szczegóły ceremonii

Hailey Bieber i Justin Bieber zdecydowali, że ich ślub kościelny odbędzie się z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Nie skusili się nawet na modną ceremonię na plaży. 22-letnia modelka i dwa lata starszy wokalista zaprosili swoich gości do Południowej Karoliny, a dokładnie do resortu o nazwie Montage Palmetto Bluff (para zarezerwowała prawie wszystkie dostępne pokoje!), gdzie dzień wcześniej odbył się tak zwany "rehearsal dinner" z udziałem obu rodzin, a także Kendall Jenner, Justine Skye oraz Fai Khadry. Sam ślub zorganizowano w Somerset Chapel, za to wesele w Wilson Ballroom, gdzie Hailey Bieber i Justin Bieber celebrowali swoje małżeństwo. Słynna para zaprosiła na to wydarzenie 154 gości (jak podaje serwis TMZ i magazyn People), m.in. Katy Perry, Kendall Jenner, Joan Smalls, Ushera, Eda Sheerana, Jaden Smith, Kylie Jenner, a także Travisa Scotta i Scootera Brauna. Był też mini koncert w trakcie imprezy - na scenie nie zaśpiewał Justin Bieber, a Daniel Caeser. 

Hailey Bieber w najmodniejszym płaszczu na zimę 2019 [ELLE Spy] >>

Suknia ślubna Hailey Bieber

Niestety do internetu nie trafiły jeszcze oficjalne zdjęcia ze ślubu Hailey Bieber i Justina Biebera. Paparazzi udało się jedynie uchwycić kreację Hailey z wydarzenia zorganizowanego dzień wcześniej (chodzi o wspomniany "rehearsal dinner"). Panna młoda miała na sobie krótką, białą sukienkę od Vivienne Westwood, do której dobrała szpilki Jimmy Choo. Nie możemy doczekać się fotografii z suknią ślubną!

Hailey Bieber i Justin Bieber: ślub cywilny

O tym, że Justin Bieber i Hailey Bieber wyprawić wesele wiadomo było od dawna. Oboje często i chętnie mówią o swojej wierze w Boga, więc decyzja o ślubie kościelnym nikogo raczej nie zdziwiła. Uroczystość w urzędzie miasta odbyła się rok temu, a mianowicie 13 września 2018 roku. Początkowo plotkowano, że 25-letni Bieber i młodsza o trzy lata Baldwin pobiorą się raczej w Kanadzie, skąd pochodzi wokalista. Hailey początkowo zaprzeczała pogłoskom, ale portal TMZ, jak i magazyn People potwierdzili ich ślub. Dziennikarzom udało się nawet dotrzeć do dokumentów sądowych potwierdzających zawarcie związku małżeńskiego. Hailey zdecydowała się od razu zmienić nazwisko z Baldwin na Bieber. 

Hailey Bieber i Justin Bieber: historia związku

Hailey Baldwin i Justin Bieber poznali się w 2009 roku poprzez ojca Hailey (tak, Justin miał wtedy zaledwie 15 lat, a przyszła modelka 13), za kulisami programu "Today". Skomplikowana historia ich relacji rozpoczęła się jednak kilka lat później. Justin zakończył wtedy czteroletni (z przerwami) związek z Seleną Gomez. Początkowo muzyk i modelka uparcie utrzymywali, że nic ich nie łączy. Ich domniemana "przyjaźń" trwała, aż w 2015 roku spędzili razem Sylwestra i na początku stycznia 2016 r. piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcie całującej się pary. Potem doszło do rozpadu związku. Następenie jesienią 2017 roku Justin Bieber i Selena Gomez wrócili do siebie, jednak ich relacja nie przetrwała. W marcu, za namową własnej matki, Selena zerwała z idolem nastolatek. W tym samym czasie plotkowało się o związku Hailey Baldwin i Shawna Mendesa. Po czterech tygodniach od odnowienia związku Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się podczas wakacji na Bahamach(chodzi o początek lipca 2018 roku).  Słynna blondynka otrzymała pierścionek zaręczynowy warty prawie pół miliona $. Jeszcze w tym samym miesiącu ujawniono, że druhnami panny młodej będą: starsza siostra Alaia Baldwin oraz młodsza o trzy lata Ireland Baldwin (córka Kim Basinger i Aleca Baldwina).