Kilka dni temu internauci oszaleli na wieść, że Selena Gomez wydała nową piosenkę. "Lose You To Love Me" w ciągu pierwszej godziny od premiery miał już ponad pół miliona odtworzeń na YouTube. To nie był koniec niespodzianek. Kilkanaście godzin później do sieci trafił premierowy teledysk do "Look At Her Now". Oba klipy zostały nagrane iPhone'm. Wsłuchując się w słowa obu utworów od razu dało się zauważyć, że kawałki inspirowane są życiem Gomez, a dokładnie jej relacją z Justinem Bieberem. Choć wokalista od roku jest szczęśliwym mężem Hailey Bieber  internet znów "żyje" jego związkiem z Seleną. Całość podsycił wywiad, którego Amerykanka niedawno udzieliła...

Modne fryzury 2020: Selena Gomez ma teraz włosy inspirowane cięciem Rachel z serialu "Przyjaciele". Słynny trend z połowy lat 90. powraca >>

Selena Gomez ma nowy tatuaż! Jak wygląda? >>

Te modne paznokcie lansuje Selena Gomez. Poznaj jeden z najpopularniejszych trendów w manicure na 2020 rok >>

Selena Gomez skomentowała swój związek z Justinem Bieberem. Co powiedziała?

Oczywiście Selena Gomez nie podała dokładnego imienia i nazwiska osoby, o której mówiła w Zach Sang Show, ale nie trudno się domyślić, że chodzi o Justina. To był najważniejszy związek dla celebrytki. Piosenkarka została zapytana o swoją pierwszą miłość:

"Jesteś w fazie życia, w której po raz pierwszy doświadczasz miłości i myślę, że to może być wręcz trochę toksyczne. Odczuwasz współzależność, którą uważasz za miłość, a następnie uzależniasz się od pasji i frustracji, myślisz: 'Och, to jest miłość', walcząc lub robiąc te wszystkie rzeczy. Wierzyłam w to przez długi czas".

Nie brzmi to dobrze... Selena dodała również, że od dwóch lat jest singielką i dopiero teraz wie, czego oczekuje od związku. Kilka tygodni temu plotkowano o tym, czy przypadkiem Selena Gomez nie spotyka się z Nialle Horanem (możecie go znać z zespołu One Direction). Para była widziana razem i to kilkakrotnie, ale wszystko wskazuje na to, że są tylko znajomymi - oboje mają wspólnych przyjaciół.

 Selena Gomez i Justin Bieber zaczęli spotykać się w grudniu 2010 roku. Ich związek (z przerwami) trwał do 2014 roku. Potem para rozstała się na dłużej, Bieber szukał pocieszenia u innych kobiet, a Gomez związała się z wokalistą The Weeknd. Jednak, jak stare przysłowie brzmi "stara miłość nie rdzewieje" Selena i Justin zaczęli się ponownie spotykać na początku listopada 2017 roku. Selena Gomez i Justin Bieber ostatni raz byli widziani razem 28 lutego 2018 roku, gdy poszli razem do kościoła. Selena nie zjawiła się dzień później na imprezie urodzinowej Justina, ale zamieściła na swoim instagramie post z życzeniami (później go skasowała).