Lifestyle

od redakcji

Na styl życia składa się wszystko, z czego czerpiesz radość. Podróże, pasje, jedzenie, seks, inspiracje, kariera, gadżety z których korzystasz, dieta, którą praktykujesz i relacje, w jakie wchodzisz. To tu znajdziesz wegańskie przepisy, przeczytasz ciekawostki ze świata nowych technologii, poznasz najlepsze hotele, odwiedzisz z nami najpiękniejsze plaże i apartamenty gwiazd.

Gdzie lecieć na wakacje, gdzie spędzić majówkę, a w którym kierunku pojechać na narty? Pokażemy Ci najmodniejsze kurorty i najczęściej odwiedzane miejsca blisko i daleko. Podpowiemy też, jak spędzić tam czas i jak zainspirować się życiem lokalsów.

Diety i zwyczaje modelek? Wyśledzimy przepisy i triki na Instagramie. Instagram i Facebook będą też naszym źródłem informacji o ważnych rzeczach. Poinformujemy Cię o kampaniach społecznych i ważnych inicjatywach szczególnie związanych z życiem kobiet. Psychologów i ekspertów zapytamy o ważne aspekty naszego życia: seks, karierę, prawa obywatelskie, rozwój zawodowy i osobisty. 

Jak zdobyć pracę w branży mody? Tu też o tym przeczytasz.