Wiosna to wspaniały czas, który zachęca do wprowadzenia zmian w życiu. Można zadbać o rozwój osobisty, wsłuchać się w siebie i pielęgnować self-love. Z myślą o wszystkich tych, którzy szukają spełnienia, powstał wyjątkowy projekt Slow Space by PUMA.

Całość realizowana jest we współpracy z marką PUMA, która od lat aktywnie wspiera ludzi w budowaniu pewności siebie. Poprzednie edycje wydarzenia odbyły się w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Teraz czas na kolejne miasto.

Slow Space by PUMA w Gdańsku

Czwarta edycja wydarzenia potrwa od 6 maja do 1 czerwca w gdańskim PLENUM przy ulicy Elektryków. W tym czasie organizowane będą treningi, inspirujące warsztaty grupowe, a także konsultacje indywidualne. Zajęcia odbywać się będą przez 6 dni w tygodniu. Pod okiem najlepszych specjalistek, nauczycielek i trenerek zadbamy nie tylko o ciało, ale także umysł i duszę.

Zapisy na zajęcia startują 25 kwietnia, a liczba miejsc jest ograniczona.

  Materiały prasowe

Program edycji Slow Space by PUMA

Sesje jogi na macie poprowadzą: Aleksandra Kwiatkowska, Magdalena Janik, Felicja Flicińska, a także Agnieszka Sobisz, która zajmuje się neuro-jogą. Miłośniczki pilatesu z pewnością odnajdą spełnienie pod okiem Kornelii Samanty-Składzień lub Karoliny Libelt. Na merytorycznych warsztatach spotkać będzie można Martę Niedźwiecką, dr Joannę Jurgę, dr Joannę Wojsiat oraz Aleksandrę Knaflewską. Dodatkową atrakcją będą konsultacje indywidualne – fizjoterapia z Joanną Piórek-Wojciechowska oraz ajurweda z Marią Pronobis.

Aleksandra Knalefska / Materiały prasowe

„Slow Space by PUMA to wspierająca się społeczność, to komunikacja oparta na zaufaniu, zrozumieniu, to przede wszystkim relacje. Myślę, że (nieskromnie mówiąc) na tym polega sukces projektu. Stworzyliśmy "rodzinę", która wspólnie chce dać ludziom przestrzeń na jakościowe zadbania o siebie, na samorozwój i zatrzymanie” – mówi Aleksandra Kwiatkowska.

  Materiały prasowe

Osoby aktywnie praktykujące jogę będą mogły skorzystać z 2,5 godzinnego warsztatu z doświadczoną nauczycielką, Magdaleną Janik. Nauczą się, jak dostosować praktykę do swoich indywidualnych potrzeb. Poznają również techniki budowania własnych sekwencji asan i dostaną wskazówki na temat prostych ćwiczeń oddechowych. Warsztat odbędzie się w dniu 1.06, godz. 11.30-14.00.

Asia Wojsiat / Materiały prasowe

Dr Joanna Wojsiat - doktor nauk biologicznych w dyscyplinie biochemia, konsultantka naukowa, autorka publikacji naukowych i popularno-naukowych, monografii, artykułów o tematyce medycznej i dietetycznej oraz materiałów edukacyjnych. W Slow Space by PUMA poprowadzi warsztat pt. „Ciało i umysł w dobrostanie – o biologii osadzonej w życiu”. Termin warsztatu to 25.05, godz. 11:00-14:00. 

Ola Kwiatkowska / Materiały prasowe

Jak zarządzać swoją energią życiową?

„Odżywiamy się nie tylko fizycznie, ale również mentalnie. Dla mnie poszukiwanie balansu w obu tych obszarach jest niezwykle istotne (…)” – zaznacza dr Joanna Jurga, która w pierwszy weekend działania Slow Space by PUMA wspólnie z Martą Niedźwiecką poprowadzi warsztat: "Cykliczne odżywienie, czyli dla duszy, ciała i umysłu". Termin warsztatu to: 11.05, godz. 10:00-15:00. 

Joanna Jurga / Materiały prasowe

„Odżywienie potraktujemy w czterech podstawowych obszarach – jako sposób odnawiania zasobów emocjonalnych, mentalnych, fizycznych oraz duchowych. Postaramy się pokazać, że rozumiemy już dość dobrze, jak dosłowne odżywienie może być elementem zdrowego stylu życia (jedzenie, sen, regeneracja, ruch) i jak potrzebujemy poszerzyć to na inne, może mniej oczywiste strefy. Ciekawa jestem tego, jak odbiorczynie i odbiorcy zareagują na wątki związane z duchowością, bo jest to temat mało poruszany, a bardzo istotny" – dodaje Marta Niedźwiecka.

Marta Niedźwiecka / Materiały prasowe

Materiały prasowe

Według idei Slow Space by PUMA wszystko zaczyna się w głowie. Witalność ciała i duszy w dużej mierze zależne są od naszego nastawienia oraz mindsetu.  Co zrobić, aby były one odpowiednie? A co ciebie karmi i skąd czerpiesz życiową energię? Jeżeli szukasz odpowiedzi, sprawdź program warsztatów na stronie: www.slowspacebypuma.pl

Materiał promocyjny marki PUMA