Królowa Hiszpanii Letycja pojawiła się na wręczeniu Nagrody Literackiej „Miguel De Cervantes” wraz ze swoim mężem, królem Felipe, ubrana w tweedową sukienkę midi w odcieniach szarości i lawendy, ozdobioną postrzępionymi detalami wzdłuż mankietów rękawów i talii. W połączeniu z eleganckimi czarnymi szpilkami slingback od Massimo Dutti, Letycja idealnie zrównoważyła klasykę z nowoczesnością, ale to jej wybór akcesoriów naprawdę wywindował jej look na wyższy poziom.

Królowa Letycja z torebką kuferekCarlos Alvarez/Getty Images

Kuferek po królewsku

Uszy królowej zdobiły kolczyki z diamentami i australijskimi perłami, a ona sama niosła uszytą na zamówienie torbę T. Handle M marki Boss - dopiero co pisałyśmy wczoraj o torebkach kuferkach; to właśnie ten model wytypowałyśmy jako hit 2024 roku, w który warto zainwestować, a królowa Hiszpanii tylko utwierdza nas w tym przekonaniu.

Nie tylko my uwielbiamy styl królowej Letycji

W opublikowanym dzisiaj wywiadzie dla magazynu Vogue Spain, Victoria Beckham wyraziła swój podziw dla nienagannego gustu królowej Letycji i zdradziła, że monarchini jest jej największą muzą. Beckham nie ukrywała swojego podekscytowania na widok hiszpańskiej królowej w sukience „Bella in green” jej projektu, przyznając, że stylizacje Letycji mają znaczący wpływ na świat mody. „Nie znam jej osobiście, ale uważam, że jest bardzo piękna i elegancka” - zachwycała się Beckham. „Nigdy się nie myli, jeśli chodzi o modę”.

A skoro już o Victorii mowa - kolekcja kapsułowa projektantki właśnie trafiła do sklepów Mango. Wytypowałyśmy nasze ulubione rzeczy: