Kolekcja butów Katie Holmes jest naprawdę imponująca, ale (co najważniejsze) znajdziemy w niej nie tylko modne sneakersy. Aktorka zachwyciła nas swoim wyczuciem stylu, który jednocześnie jest ponadczasowy, skromny, ale i nonszalancko trendy. Te pięć modeli butów z jej szafy wpisujemy na swoją listę "mustów". 

TOP 5 butów Katie Holmes: mokasyny

W mokasynach Holmes pokazywała się wielokrotnie, ale jedna jej stylizacja, ta która śmiało mogłaby być mundurkiem każdej minimalistki, bardzo przypadła nam do gustu.

To właśnie w niej zaprezentowała niezawodne combo mokasyny+białe skarpety. Wspominałyśmy już – stylizacje aktorki są proste, opierają się na bardzo ponadczasowych elementach, które niejednokrotnie są polecane, jeśli chcesz zbudować tzw. szafę kapsułową. Holmes udowadnia, że warto mieć pod ręką buty, które założysz dosłownie do wszystkiego. Ma je również w białym kolorze – nie tak popularny wybór, ale z pewnością z ogromnym potencjałem. 

Katie Holmes butyMEGA/Getty Images

Katie Holmes butyGotham/Getty Images

TOP 5 butów Katie Holmes: birkenstocki

Gwiazda nie rezygnuje z drugiego najpopularniejszego na wiosnę modelu, czyli półbutów Birkenstock. Bostony w koniakowym kolorze, podobnie zresztą jak klasyczne mokasyny, aktorka łączy z białymi skarpetami i trenczem, który kolorystycznie jest idealnym "matchem". To świetny look na zwykły dzień, w którym liczy się przede wszystkim wygoda. 

TOP 5 butów Katie Holmes: baleriny "z pazurem" 

W kolekcji aktorki znalazły się również baleriny, które są hitem na tegoroczną wiosnę. To klasyczny model, którego detal sprawia, że nawet najprostsza stylizacja (a przypominamy, że właśnie w takich lubuje się aktorka) zyskuje charakteru. Ostatnim razem zestawiła je z jeansowym trenczem i czarnymi total lookiem

stylizacje Katie HolmesRaymond Hall/Getty Images

TOP 5 butów Katie Holmes: welurowe baleriny

Holmes wydaje się wyznawać jedną zasadę w dobieraniu swoich stylizacji – jeśli stylizacja jest prosta i stonowana kolorystycznie, warto żeby była dopracowana w najmniejszym szczególe. Udowadnia to między innymi look, w którym główne skrzypce grają baleriny, ale... welurowe.  Dopasowany do nich "barankowy" sweter i obszerne jeansy są proste, ale nie nudne. 

TOP 5 butów Katie Holmes: adidas Samba

Aktorka, chociaż częściej faktycznie skłania się ku innym modelom, nie rezygnuje również z największych trendów. Adidas Samba nosiła wielokrotnie, czasem do casualowej stylizacji z dresami, innym razem jako przełamanie kolorystyczne do dziewczęcej stylizacji z haftowaną bluzką i jeansami. Wszystkie te stylizacje łączyła jedna rzecz – były niezobowiązująco modne. 

Katie Holmes sneakersyIgnat/Bauer-Griffin/Getty Images

Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News 

W stylizacjach przebija się głównie wygoda i naturalność. Właśnie to sprawia, że Holmes dla niejednej z nas jest modową inspiracją. Pokazuje jak naprawdę dobrze łączyć ponadczasowy styl i trendy, jednocześnie wykorzystując w pełni to, co posiada już w szafie. Z przyjemnością odtworzymy tej wiosny kilka looków.