Nasze włosy nie mają z nami łatwego życia niezależnie od pory roku. Każdego dnia są narażone na działanie czynników zewnętrznych, wysokiej temperatury, a czasami również zabiegów fryzjerskich. Uszkodzone włókna włosów wymagają szybkiego i zdecydowanego działania. 

Odpowiedzią na te problemy może być hair cycling, nowy trend w codziennej pielęgnacji włosów, który pokochały już kobiety na całym świecie. Dla kogo jest przeznaczony? Dla każdego, kto chce, by jego włosy były zdrowe i lśniące.

To trzy kroki, które uzupełniają się wzajemnie i przygotowują kosmyki do przyjęcia kosmetyków z kolejnych etapów rutyny pielęgnacyjnej. Pierwszy krok to regeneracja (pozwala odbudować uszkodzenia struktury włosów oraz skóry głowy), drugi – nawilżenie (bo każde – nie tylko suche i zniszczone – włosy tego potrzebują!), a trzeci – odżywienie (dostarcza włosom niezbędnych składników, dzięki którym wyglądają piękniej i zdrowiej, a także chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych). Zainteresowana?

Mat. prasowe

Kompleksowa pielęgnacja w trzech prostych krokach

Kosmetyki Hair Cycling OnlyBio odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry głowy i włosów. Produkty nie tylko wzmacniają i rewitalizują łodygę włosa, lecz także dbają o skalp (pamiętaj, że prawidłowo oczyszczony to gwarancja zdrowego wzrostu kosmyków). Jak ich używać?

Dzień pierwszy – regeneracja 

Nie wyobrażasz sobie życia bez częstych zabiegów stylizacyjnych i/lub farbowania włosów? Koniecznie pamiętaj o systematycznej, intensywnej pielęgnacji. Formuła produktów z serii REGENERACJA została wzbogacona o proteiny wzmacniające. Efekt? Nawet mocno osłabione i uszkodzone kosmyki zyskują witalność i zdrowy wygląd. 

Dzień drugi – nawilżenie 

Nawet jeśli nie stosujesz urządzeń do stylizacji na ciepło, i tak jesteś narażona na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych (wiatru, słońca czy zmieniającej się temperatury), które mocno wysuszają włosy. A suche kosmyki (jak sama pewnie doskonale wiesz) sprawiają wrażenie bardzo zniszczonych. Kosmetyki z serii NAWILŻENIE pomagają uzupełnić utraconą wilgoć we włosach, przywracając im tym samym naturalny połysk, elastyczność, miękkość i blask. 

Dzień trzeci – odżywienie

Jeśli chcesz utrzymać włosy w doskonałej kondycji, musisz zadbać o ich odpowiednie odżywienie. Produkty z linii ODŻYWIENIE są bogate w oleje, które mają korzystny wpływ na łuski włosa. Dzięki nim kosmyki stają się wzmocnione, przestają się łamać, kruszyć i mniej wypadają. Potrzebujecie więcej argumentów? Proszę bardzo! Kosmetyki sprawiają, że włosy stają się gładkie i łatwiej się rozczesują (koniec z plątaniem się pasm!). 

Zacznij od dnia pierwszego, czyli regeneracji, następnie przejdź do dnia drugiego i nawilżenia. Ostatni krok to dzień trzeci i odżywianie. Co dalej? Zaczynamy od nowa! Cykliczna pielęgnacja zapewnia włosom wszystko, co niezbędne do ich prawidłowego wzrostu. 

Hair Cycling to odpowiedź na najważniejsze potrzeby włosów i skóry głowy. Wkręć się w nową rutynę z serią Hair Cycling od OnlyBio! Bo każde włosy potrzebują odżywienia, by wyglądały na zdrowe i lśniące. Produkty znajdziesz w drogeriach Rossmann oraz w sklepie OnlyBio.

Mat. prasowe

Materiał promocyjny marki OnlyBio.