Saturn jest znany jako planeta karmy, dyscypliny i ograniczeń. W tym roku jego wymagające aspekty przetestują nasze związki partnerskie. Pod ich wpływem dowiemy się prawdy na temat siebie oraz swojego partnera. Kolejną planetą testującą relacje okaże się nieprzewidywalny Uran. Może przynieść nieoczekiwane konflikty lub zrządzenia losu, które wstrząsną związkiem. Wpływ Urana wywoła też pragnienie uwolnienia się od miłosnej opresji. Z kolei Pluton rzuci światło na głęboko zakorzenione problemy. Znaki zodiaku z poniższej listy będą narażone na złamane serce.

SKORPION

Skorpion doświadczy znaczących zmian w miłości ze względu na wpływ Saturna i Plutona w Wodniku. Tranzyty tych planet mogą powodować intensywną walkę o władzę w Twoim związku. Silne emocje popchną Cię do podjęcia ostatecznej decyzji. Rozstanie zawiśnie w powietrzu. To od Ciebie zależy, czy zechcesz Was ratować. Droga do szczęścia będzie wymagać wielu kompromisów. Jeśli Twój partner wyznaje inne wartości, wyświadcz sobie przysługę i zakończ to już teraz. Chyba nie chcesz spędzić kolejnego roku czując się lekceważona?

LEW

Jeśli jesteś Lwem w związku, uważaj na siebie. Uran w Byku namiesza w Twoim życiu osobistym. W świecie astrologii ten aspekt jest trudny. Przyczyną zerwania mogą być Twoje niezaspokojone potrzeby. Oczekujesz stabilności i niezależności. Sama wyjdziesz z inicjatywą rozstania, żeby ochronić swoją indywidualność. Bądź otwarta i szczera w rozmowach na temat tego, czego chcesz. Przyszłość nie musi stać pod znakiem zapytania. Wystarczy, że weźmiesz sprawy w swoje ręce.

RYBY

Już wkrótce, 6 maja, Saturn znajdzie się w półkwadracie względem Plutona w retrogradacji. Niestety, ta data Rybom zwiastuje początek rozłamu związku. Do 24 maja sprawy ulegną drastycznej zmianie. Choć możesz próbować załagodzić konflikt, gdy Saturn przejdzie w retrogradację w Rybach, staniesz w ogniu kolejnego dramatu. Ponieważ Pluton jest planetą transformacji, a Saturn planetą karmy, zdejmiesz z oczu różowe okulary. Przekonasz się o wadach swojego partnera. Na początku lipca padną ostatnie słowa.