Jak zaprojektować salon połączony z aneksem kuchennym? Jak zaaranżować ścianę telewizyjną, a może ustawić telewizor w nietypowym miejscu? Na co powinniśmy zwrócić uwagę urządzając to pomieszczenie? 

Na te i inne pytania odpowie prof. Jan Sikora podczas kolejnego spotkania online OKK! design, któremu patronujemy.


Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w czwartek 23 września 2021 r. o godzinie 12:00. Gościem specjalnym spotkania będzie prof. Jan Sikora z gdańskiego biura projektowania wnętrz Sikora Wnętrza Architektura. Mecenasem spotkania jest marka Samsung, lider na rynku telewizorów w Polsce. 
Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas spotkania?
•    Jak zaprojektować i urządzić salon? Zasady i inspiracje.
•    Ściana telewizyjna w salonie – pomysły na aranżacje.
•    Jak zaaranżować salon połączony z jadalnią i kuchnią?
Gościem specjalnym webinaru będzie prof. Jan Sikora, dyplomowany architekt wnętrz, członek Stowarzyszenia Architektów Polskich i wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, gdzie prowadzi autorską Pracownię Przestrzeni Publicznych na Wydziale Architektury i Wzornictwa. Jest założycielem gdańskiego biura projektowania wnętrz Sikora Wnętrza Architektura, które działa na terenie całego kraju od ośmiu lat. Jego realizacje oglądaliście także na łamach naszego serwisu. Przypominamy: Mieszkanie w karmelu i błękitach i rewitalizację dawnej kuźni w Lesznie


Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować na stronie OKK!design.