Cukierkowy, pudrowy, fuksjowy, blady, albo intensywny - róż ma wiele odcieni. Millennial pink jest jednym z najgorętszych kolorów sezonu. Wyłapujemy ten trend i pokazujemy Wam dzisiaj wnętrza, w których różowy bez wątpienia gra pierwsze skrzypce. Wbrew pozorom nie jest w nich infantylnie i kiczowato, choć często bywa słodko. W zależności od intensywności barwy i użytych dodatków jest też delikatnie, romantycznie, spokojnie lub świeżo i bogato.

Różowe ściany to świetny pomysł nie tylko w pokoju małej ksieżniczki. Ten kolor dobrze połączy się z jasnym, stonowanym stylem skandynawskim. Wypadnie dobrze także w towarzystwie dodatków glamour. Nie może go także zabraknąć w pastelowej wersji stylu retro. Bardziej odważne osoby połączą róż z ciemną zielenią albo granatem i doprawią na przykład złotymi akcesoriami. Pokazujemy też różową tapetę we flamingi - to ostatnio prawdziwy hit. A jeśli nie chcecie iść w róż totalny, to zawsze pozostają dodatki w tym kolorze: poduszki, pudełka, obrusy, zasłony, sciereczki, narzuty, pościel.

W naszej galerii oprócz salonów, sypialni, łazienek i innych domowych pomieszczeń znajdziecie także zdjęcia różowych wnętrz komercyjnych. Mamy wrażenie, że ostatnio przybyło ich bardzo dużo. Mamy więc JEJU, Nanan, Lui Store, YAFO i piekarnię pod Madrytem. Jeśli jeszcze o jakimś interesującym różowym wnętrzu nie wiemy, to prosimy, dajcie nam koniecznie znać w komentarzach. Chętnie opiszemy taki lokal/dom.