Niedawno pisaliśmy Wam o najpopularniejszym miejscu do wynajecia w serwisie Airbn. Były to domki na drzewie w USA. Nie trzeba jednak szukać tak daleko, żeby spędzić noc pośród liści, śpiewu ptaków i szumu wiatru w gałęziach. Takie miejsce istaniej także w Polsce i to już od czterech lat. To nałęczowski pensjonat "W DRZEWACH".

Na początku właściciele myśleli o domku na drzewie dla swojego synka. Projekt nabrał jednak nieco innych kształtów i tak oto na leśnej działce powstały pierwsze apartamenty w koronach drzew. Obecnie są tu cztery domki do wynajęcia: Sosna, Grab, Jodła i Tuja. Każdy jest komfortowo wyposażony, zbudowany z materiałów przyjaznych dla środowiska, energooszczędny. W środku mamy sypialnie, łazienki, kąciki kuchenne z czajnikiem, lodówką, ekspresem do kawy i podstawowym sprzętem, na zewnątrz tarasy lub balkony widokowe. Apartamenty zdają się wtapiać w otaczający las. Największym więc atutem tej lokalizacji jest cisza, spokój i możliwość podglądania okolicznej fauny i flory (na wyposażeniu domków znajdują się także lornetki).

Intymnie, kameralnie, blisko natury. Chcemy, żeby W DRZEWACH, utożsamiane z miejscem magicznym bo kameralnym, dalej takim było. Oczywiście będziemy się trochę zmieniać pod względem standardu, bo i otoczenie się zmienia. Żyjemy bardziej świadomie, dojrzewamy, chcemy lepiej. Bycie tak blisko natury powoduje, że teraz rozumiemy jeszcze bardziej, że nasze środowisko to nasza wielka odpowiedzialność. - tak o pensjonacie i planach na jego rozwoj opowiedziała nam właścicielka.

Zajrzycie koniecznie do naszej galerii by poznać to miejsce bliżej. A może gościliście już w tych domkach na drzewach?