Cindy Crawford 

Cindy Crawford, supermodelka i aktorka, od lat zachwyca swoją urodą. Gwiazda działa też w fundacjach charytatywnych (pomaga między innymi dzieciom chorym na białaczkę). Modelka i jej mąż Randy Gerber, mieszkają w Los Angeles. Mają dwójkę dzieci: Presleya i Kaię (którą podobnie jak słynną mamę także możemy oglądać na wybiegach). Całkiem niedawno (bo w 2018 roku) Cindy i Randy rozstali się ze swoim domem w Malibu. Ta posiadłość na klifie niedaleko plaży El Sol została zaprojektowana tak, by podkreślić wszystkie atuty tej wyjątkowej lokalizacji. Teraz dom wraz z zadbanym ogrodem (palmy, agawy i ozdobne trawy) można teraz kupić za 99,5 miliona dolarów. Portal TopTenRealEstateDeals.com donosi, że właśnie na tyle wyceniono właśnie całą nieruchomość.

Dawny dom Cindy Crawford w Malibu

Dwupiętrowa rezydencja w stylu śródziemnomorskim z ceglastym dachem, kortem tenisowym, basenem i prywatnym zejściem na plażę stoi wśród zadbanego ogrodu. Sam dom ma powierzchnię ponad 2 tysięcy metrów kwadratowych. Na parterze mamy sporą otwartą przestrzeń dzienną (salon, jadalnia, kuchnia) z wyjściem na taras, na piętrze sypialnie i łazienki. W apartamencie Grand Master znajduje się kominek i część wypoczynkowa, stąd jest też wejście do pokoju kąpielowego i dużej garderoby. Znalazło się tu także miejsce na siłownię i salę multimedialną. Największy atut? Mnóstwo miejsca na odpoczynek na świeżym powietrzu (z paleniskiem i strefą do barbecue).    

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy