Kochacie róż w pudrowym, delikatnym wydaniu? Koniecznie zerknijcie do galerii z wnętrzem, które dzisiaj przedstawiamy. To projekt sześćdziesięciometrowego mieszkania w Warszawie autorstwa pracowni Decoroom. Apartament w pastelach powstał na życzenie młodej inwestorki.

Strefa dzienna w różu, mięcie i lastryko

Uwagę od wejścia przyciąga otwarta strefa dzienna. Tu róż, rozbielona zieleń i szarości tworzą interesującą mieszankę. Wszystko to podkreślone złotymi dodatkami (lampka, świecznik, barek, ramki domowej galerii grafik i obrazków, taca). Całość uzupełnia zaś drewno (obudowa półwyspu kuchennego, szafka rtv) oraz podłoga ułożona w jodełkę (Dąb Bright z Barlinka). Miękkie linie zestawu wypoczynkowego w jasnym, szarym kolorze zapraszają do relaksu. Szaro-zieloną zabudowę kuchenną mocno ożywia podłoga, blat i ścianka z lastryko. Usiąść można tu przy wyspie wykończonej wspomnianym już wcześniej drewnem. Retro design uzupełnia lodówka marki Smeg w waniliowym kolorze.

 Z różem i zielenią w głównych rolach

Sypialnia to także królestwo różu i szarości. Zakątek z łóżkiem tonie zaś w szarościach (szara tapicerka zagłówka, komoda i ściana, do tego poduszki). Więcej różu odnajdziemy w garderobie - mamy tu jasnoróżową zabudowę (bardzo pojemną), są też półki na dekoracje i książki. Koło toaletki pod oknem stanęło zaś pluszowe, różowe krzesło "muszla". Kolejną porcję różu mamy w łazience. Urządzona dość minimalistycznie (w porównaniu z resztą mieszkania) przestrzeń to prysznic typu walk-in (od Radway), umywalka nablatowa na komodzie z szufladami i toaleta. Barwie różowej (płytki i lamperia) towarzyszy tu biel i szarość gresu. Do tego dobrano dodatki w czerni (rama szkła, blat, bateria prysznicowa, lusterko). 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy