Moc kwiatów

Kolor roku Pantone we wnętrzach odmieniamy przez wszystkie przypadki. W końcu fiolet znany jest z tego, że wspomaga kreatywność i wpływa na duchowy wymiar życia. Lekkość wiosny podkreślamy plakatem Flower Power, który szczególnie pięknie wygląda w towarzystwie pierwszych polnych bukietów. 

Czyste niebo 

I miękkość chmurki! To połączenie kolor i komfortu sprawi, że we własnym mieszkaniu poczujesz się jak w siódmym niebie. 

Przebłysk

Intensywne promienie wiosennego słońca wyjątkowo dobrze prezentują się przy gładkich, lnianych lub bawełnianych zasłonach. Te w kolorze narcyzów wniosą do wnętrza więcej światła i "miękkości". 

PS Kupując zasłony Henley, wraz z Jotex wspierasz odpowiedzialną hodowlę bawełny. Nie oznacza to, że produkt wykonany jest z dającej się fizycznie zidentyfikować bawełny Better Cotton.

Ciepło, cieplej!

Odlewanie świec to piękna i wielowiekowa szwedzka tradycja! W oczekiwaniu na pierwsze ciepłe, wiosenne wieczory zapal ręcznie wykonaną świecę w stylowym odcieniu zgaszonego błękitu. Vickan Matt powstała bez użycia oleju palmowego, a parafina, z której została stworzona, posiada znak jakości RAL, który gwarantuje, że paląc się nie dymi i pozostawia niewiele sadzy.

Fiołkowe pole 

Tej wiosny wyrasta w naszych kuchniach! Ręczniki z kolekcji Meja to harmonijne połączenie wyszukanych odcieni i świetnej jakości materiału. Len (100%), z którego zostały wykonane ręczniki posiada certyfikat European Flax. Gwarantuje to, że len pochodzi z upraw, które zwracają uwagę na środowisko, a jego produkcja odbywa się bez marnowania surowców, sztucznego nawadniania i stosowania roślin modyfikowanych genetycznie. Takiej odpowiedzialnej wiosny w naszych wnętrzach pragniemy szczególnie!