Zaledwie kilka dni temu w Wielkiej Brytanii obchodzono 93. urodziny królowej Elżbiety, a 23 kwietnia odbyły się 1. urodziny najmłodszego dziecka Kate Middleton i księcia Williama, Louisa. Czekając na nowiny o porodzie Meghan Markle, w kraju świętuje się dziś kolejną rocznicę, a mianowicie 4. urodziny małej księżniczki Charlotte. Z tej okazji opublikowano nowe zdjęcia arystokratki. 

Modne fryzury: grzywka Kate Middleton w stylu francuskim to hit ostatnich miesięcy. Jak teraz wygląda księżna? [trendy wiosna 2020] >>

Kate Middleton jak Diana. Brytyjka znów składa hołd zmarłej księżnej >>

Kate Middleton i książę William opublikowali nowe zdjęcia księżniczki Charlotte z okazji jej 4. urodzin

Tak jak w poprzednich latach, autorką ujęć jest księżna Cambridge. Kate Middleton sfotografowała dziewczynkę w kwietniu, a na "plan zdjęciowy" wybrano Pałac Kensington oraz ich posiadłość w Norfolk. 

To ulubiony krem na zmarszczki Kate Middleton i Michelle Obamy. W jego składzie znajdziecie organiczny botoks, a na dodatek kupicie go także w Polsce! >>

Księżniczka Charlotte urodziła się 2 maja 2015 roku (podobnie jak jej rodzeństwo) w londyńskim szpitalu św. Marii, a dokładnie w skrzydle Lindo. Jest czwartą osobą w kolejce, pretendującą do brytyjskiego tronu. Dziewczynka o imionach Charlotte Elizabeth Diana została ochrzczona 5 lipca 2015 roku przez arcybiskupa Canterbury podczas prywatnej ceremonii w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham (Norfolk). W tym samym miejscu odbył się chrzest księżnej Diany. Na uroczystość zaproszono niewiele, ponad 20 osób, a rodzicami chrzestnymi księżniczki Charlotte zostali: Laura Fellowes (kuzynka księcia Williama), Adam Middleton (kuzyn księżnej Kate) oraz Thomas van Straubenzee, Sophie Carter i James Meade (przyjaciele księstwa Cambridge).

Książę William i Kate Middleton mają jeszcze dwójkę dzieci - pierworodny, książę Jerzy urodził się  22 lipca 2013 roku, a najmłodszy książę Louis 23 kwietnia 2018 roku.