Meg Ryan serwuje nonszalancki look na Festiwalu Filmowym BCN w Barcelonie

Meg Ryan przebywa obecnie w Barcelonie na Festiwalu Filmowym BCN i choć na czerwonym dywanie prezentuje się z klasą, większe emocje wzbudzają jej casulowe stylizacje. 62-letnia aktorka pojawiła się wczoraj na wydarzeniu inaugurującym w zestawie, który doskonale wpisuje się w obecne trendy. 

Fot. Mario Wurzburger/Getty Images

Jego podstawą była elegancka spódnica maxi, którą Meg połączyła z garniturową kamizelką. Nie zrezygnowała jednak z nonszalancji i look uzupełniła ciężkimi botkami. Był to strzał w dziesiątkę, gdyż dzięki nim odjęła sobie lat. Nie zabrakło także jej ulubionych okularów przeciwsłonecznych. Jesteśmy na tak! 

Skomponuj podobną stylizację:

Meg Ryan wraca do dawnego wyglądu? 

Wygląd Meg Ryan zawsze budził wiele emocji, ale w ostatnim czasie jej fani byli coraz bardziej zaniepokojeni. Aktorka powróciła w 2023 roku na wielki ekran po 8 latach nieobecności i mogliśmy ją zobaczyć w filmie "Co się stanie później". Wielu jednak nie rozpoznało Meg na jego premierze, zarzucając jej zbyt dużą ingerencję chirurga plastycznego. Fani Ryan wyrazili swoją miłość do aktorki, jednocześnie ubolewając nad zmianami w jej niegdyś świeżym wyglądzie: "Uwielbiam Meg Ryan, ale co się stało z jej twarzą? Była taka piękna i miała duże, wyraziste oczy” – powiedział jeden z fanów, gdy świat obiegły zdjęcia "nowej twarzy" aktorki. Jeden z użytkowników Twittera napisał: „Wspaniale jest widzieć Meg Ryan ponownie na srebrnym ekranie, ale Boże, szkoda, że ​​majstrowała przy swojej twarzy”. Inny użytkownik zażartował: „Zmieńcie nazwę filmu na Co się dzieje z twarzą Meg Ryan”. 

Fot. Steve Granitz/Getty Images

Pomimo wielokrotnych zaprzeczeń ze strony aktorki, że poddała się jakimkolwiek zabiegom upiększającym, zdjęcia z ostatnich miesięcy zdawały się mówić coś innego. Po wczorajszym wydarzeniu w Barcelonie tamtejsza prasa wskazuje, że Meg Ryan w końcu zaczyna akceptować upływ czasu. Zdaje się, że 62-letnia aktorka powraca do swojego naturalnego wyglądu. Na zdjęciach z Festiwalu Filmowego widać, że jej usta są mniejsze, a twarz ma naturalny kształt. Fani nie szczędzą jej komplementów, z którymi się w pełni zgadzamy: "Piękna aktorka. Chyba zrozumiała, że nie potrzebuje operacji plastycznych".