Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae w pasujących stylizacjach 

Anya Taylor-Joy i (już oficjalnie) jej mąż, Malcom McRae, pojawili się w Nowym Jorku w casualowych, pasujących do siebie stylizacjach. Obydwoje zdecydowali się na raczej proste looki, na które składały się jasne jeansy oraz skórzane kurtki. Chociaż core ich stylizacji był identyczny, para dobrała różne akcesoria. Muzyk koniakowe kowbojki oraz czarny półgolf, a Anya biały top, czapkę z daszkiem oraz kontrowersyjne buty

Dla nas kontrowersyjny jest tylko sposób, w jaki Anya Taylor-Joy nosi te buty 

Mowa oczywiście o "kopytkach", czyli Maison Margiela Tabi. Wariantów tego modelu jest sporo, a Taylor-Joy zdecydowała się na loafersy, za które trzeba zapłacić prawie 4 tysiące złotych. Buty do tej pory pozostają jednym z bardziej kontrowersyjnych modeli. Chociaż my je kochamy miłością wielką i prawdziwą, wiemy, że niemałe grono osób równie szczerze ich nie lubi. 

Już obuwie samo w sobie jest kontrowersyjne, ale dla nas nie mniej zaskakujący jest sposób, w jaki aktorka je nosi. Wszystko wskazuje na to, że Anya ma na sobie klasyczny model Maison Margiela 20mm Tabi Loafers, z których zrobiła... mule. Chociaż look jest boski, ten aspekt nieco nas boli. 

buty "kopytka"MEGA/Getty Images/Materiały prasowe