Anya Taylor-Joy w kreacji Dior Haute Couture na londyńskiej premierze „Diuna: część druga” 

Wczorajsza premiera filmu „Diuna: Część druga” w reżyserii Denisa Villeneuve i jej obsada są na ustach wszystkich. W kontynuacji hitu z 2021 roku wystąpi m.in. Zendaya, Timothée Chalamet, Florence Pugh i jak się okazuje - także Anya Taylor-Joy. Aktorka niespodziewanie pojawiła się w Londynie potwierdzając tym samym plotki o dołączeniu do plejady gwiazd. 

Anya Taylor-Joy stylizacje Samir Hussein/WireImage

Taylor-Joy zrobiła oszałamiające wrażenie, wchodząc na premierę cała na biało. W długiej sukni Dior Haute Couture z mocno wyciętym dekoltem i przezroczystej pelerynie z kapturem prezentowała się wręcz anielsko. Klasy dodawała diamentowa biżuteria i delikatny makijaż.

Jak wszyscy wiemy, Anya jest królową motywów przewodnich, podobnie jak Zendaya. Czy biała suknia z tajemniczą peleryną może być zatem wskazówką co do jej roli w Diunie? O tym przekonamy się już 1 marca.

Zendaya zachwyca w futurystycznej kreacji vintage 

Na wczorajszej premierze nie zabrakło oczywiście Zendayi, która po raz kolejny zaskoczyła fanów, a nawet przekroczyła ich oczekiwania. 27-letnia zdobywczyni nagrody Emmy wybrała nietypowy projekt - kombinezon przypominający zbroję robota, który został zaprojektowany przez Thierry'ego Muglera w 1995 roku.

Stylista Zendayi - Law Roach - trzymał się oryginalnej wersji projektu i gwiazda wystąpiła łącznie z metalowymi czółenkami. Zrezygnowała jednak z nakrycia głowy na rzecz eleganckiego koka z grzywką na boku i dodała duży naszyjnik. Srebrna zbroja z przezroczystymi wstawkami wywołała burzę w Internecie, a fani  Zendayi (do których się zaliczamy) już ogłosili aktorkę nieoficjalną "królową mody".