Owiany tajemnicą ślub, o którym wiedziały tylko najbliższe osoby, ciasto w kształcie anatomicznego serca, malownicza Wenecja, nieszablonowa suknia ślubna i niesamowicie szczęśliwa para nowożeńców. Tak w skrócie można podsumować ceremonię, która odbyła się rok temu w październiku. Jak się okazuje, Anya Taylor-Joy i muzyk Malcom McRae wzięli ślub już dwa lata temu, a wesele odbyło się w 2023 roku i było zwieńczeniem oficjalnych zaślubin. Świętowali wtedy wspólnie z gośćmi (podobno było ich ponad 150, w tym najbliższa rodzina i przyjaciele) z Julią Garner i Carą Delevingne na czele. To modelka jest współautorką zdjęć, którymi podzielili się Anya i Malcom na swoich Instagramach z okazji 2-letniej rocznicy trwania ich małżeństwa. 

Anya Taylor-Joy zachwyca w ślubnej sukni Dior 

"Dwa lata temu w prima aprilis potajemnie poślubiłam mojego najlepszego przyjaciela w całym Nowym Orleanie. Magia tego dnia jest zakorzeniona w każdej komórce mojego ciała na zawsze. Wszystkiego najlepszego z okazji drugiej (pierwszej) rocznicy, ukochany. Jesteś najfajniejszy”, napisała na Instagramie Anya Taylor-Joy, zwracając się do swojego męża Malcolma McRae, tym samym ujawniając pierwsze kadry z tajemniczej ceremonii ich zaślubin. Na zdjęciu jest widoczna niekonwencjonalna i jednocześnie spektakularna suknia ślubna aktorki w ciemnym, beżowym odcieniu. Kreacja została zaprojektowana na specjalne zamówienie przez dom mody Dior. Długi, ciągnący się po ziemi welon, podkreślający talię gorset i rozkloszowany dół, pokryte motywami kwiatów i kolibrów oraz kryształowymi aplikacjami na całej powierzchni. Anya Taylor-Joy na ślubie ze swoim partnerem, którego poznała w 2021 roku, wyglądała jak księżniczka. 

Huczna ceremonia odbyła się w zabytkowym pałacu Palazzo Pisani Moretta w Wenecji, co również potwierdzają zdjęcia udostępnione przez Anyę i Malcolma. Muzyk także podzielił się kadrami ze ślubu, podpisując wirtualny album: Kocham cię teraz i jakimś cudem zawsze kochałem, i nigdy to się nie skończy. Wszystkiego najlepszego z okazji dwuletniej rocznicy (wczoraj), piękna”, wyznał na Instagramie.