Martin Scorsese nie zwalnia tempa i po komercyjnym sukcesie trzy i pół godzinnego filmu “Czas krwawego księżyca”, który zdobył aż 10 nominacji do Oscara i żadnej statuetki, planuje już kolejne filmy. Pomimo tego, że zamykająca jego filmografię produkcja nie przypadła do gustu Akademii Filmowej, a zdania recenzentów i widzów były podzielone, obraz z Leonardo DiCaprio w roli głównej odbił się szerokim echem. Według najnowszych informacji 81-letni Martin Scorsese najpierw planuje zrobić film na podstawie powieści “A Life of Jesus” w reżyserii Shūsaku Endō, a następnie zabrać się za nakręcenie biografii o jednym z najsłynniejszych muzyków w historii, czyli legendarnym Franku Sintarze

Leonardo DiCaprio wcieli się w rolę Franka Sinatry Film o Franku Sinatrze

Martin Scorsese ma wielkie plany wobec swoich kolejnych filmów. Do produkcji, opowiadającej o barwnym życiu i światowej karierze Franka Sinatry, chciałby zaangażować swojego ulubieńca, Leonardo DiCaprio. Co więcej, w głównej roli damskiej widzi Jennifer Lawrence. Warto przypomnieć, że ten duet aktorski spotkał się już na planie filmu “Nie patrz w górę” w 2021 roku w reżyserii Adama McKaya. Wiele wskazuje na to, że Leo i Jennifer będą mieli okazję współpracować ze sobą kolejny raz. Według doniesień zagranicznych mediów DiCaprio miałby zagrać oczywiście tytułową rolę, z kolei Lawrence wcieliłaby się w jego drugą żonę, aktorkę Avę Gardner.

Co wiemy o najnowszym filmie z Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence?

Na ten moment brakuje jakichkolwiek szczegółów, dotyczących filmu Martina Scorsese o życiu muzyka i aktora włoskiego pochodzenia Franka Sinatry. Nieznany jest tytuł oraz data rozpoczęcia zdjęć. Z podanych informacji przez magazyn “Variety” istnieje nawet ryzyko, że film nie dojdzie do skutku ze względu na spadkobierczynię majątku i córkę Franka Sinatry, Tinę Sinatrę. Dlaczego miałaby nie zgodzić się na produkcję o swoim ojcu? Ze względu na to, że Ava Gardner rozbiła małżeństwo Franka z matką Tiny, Nancy Barbato. Podobno trwają negocjacje w tym temacie. Jeżeli pojawią się nowe informacje o filmie z Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence w rolach głównych, na pewno was o tym poinformujemy.