Dziś zapraszamy na wirtualną wycieczkę do Krakowa. W centrum miasta, niemalże na tyłach hotelu Cracovia znajduje się niewielkie (37 metrów kwadratowych) Studio Salwator, które można wynająć na krótkoterminowy pobyt. Wnętrze zaprojektowała Aleksandra Milejska -Lekki, mama Juli, Hani i Leo. Ich codzienne życie, w tym liczne podróże, podglądać można na blogu i instagramie @cacaovo_blog. 

Jakie jest mieszkanie? Niewielkie, za to bardzo stylowe. Raczej nie przypomina stereotypowego krakowskiego lokum z ceglanymi ścianami, koronkową firanką i meblami po babci. Ola nie chciała sztucznie postarzać nowego budownictwa. Stworzyła wnętrze współczesne, ale z duszą!
Fronty kuchenne z surowego MDF marki FRØPT w połączeniu z mosiężnymi uchwytami od Plankton dla domu nadały ton całemu studiu. Kuchnię świetnie uzupełnił blat z białego konglomeratu z zawieszoną nad nim złotą blachą oraz plakat hotelu Cracovia, który przypomni gościom o modernistycznym charakterze okolicy. Podstawą wystroju salonu są naturalne materiały i stonowane barwy. Jego największą ozdobą jest lampa Molecular marki House Doctor i jodłowe półki wykonane na zamówienie przez stolarza. W salonie w oko wpadają również słynne krzesła Marcela Breurea. Mała sypialnia mieści łóżko i szafę. Przytulności dodają beżowa lamperia, lampa Frama Cph z Loft Bar oraz tekstylia utrzymane w ciepłych kolorach ziemi. Łazienka to miejsce idealne do relaksu po długim zwiedzaniu miasta. Jej centralnym punktem jest wanna (Marmite) ze złotą armaturą (Omnires). Imitujące kamień płytki ocieplono drewnianymi i bambusowymi dodatkami. Jesteśmy zachwyceni!