Cztery propozycje aranżacji świątecznego śniadania wielkanocnego to inspiracje, które nawiązują do nadchodzącej wiosny i dodają otuchy pomimo nietypowych świąt, które wkrótce przyjdzie nam spędzić w warunkach dystansu.

Każda z aranżacji przywodzi na myśl tęsknotę za wiosną i nadzieję na jej szybkie nadejście. ZŁOTA 44 inspiruje do celebrowania świątecznych, wiosennych posiłków w komfortowym, bezpiecznym otoczeniu.

W apartamencie Oxygen na 50. piętrze elegancka zastawa współgra z ekologicznymi, naturalnymi ozdobami z mchu, w Reflections czuć powiew wiosny, tu stół idealnie komponuje się ze sztuką, która zdobi apartament. Kameralny stół Nature to propozycja dla pary kochającej minimalizm. Czwarta aranżacja jest w nowym apartamencie pokazowym 464. Tradycyjne, naturalne ozdoby przywołują na myśl radosne chwile w gronie rodzinnym.

W apartamentach jest wyeksponowana sztuka z Leonarda Art Gallery oraz Artutito Exquisite Art Gallery.

Więcej o ZŁOTA 44

Inwestorami apartamentowca ZŁOTA 44 są fundusz inwestycyjny zarządzany przez AMSTAR, który nabywa, realizuje i zarządza nieruchomościami na wybranych rynkach w Europie, USA oraz innych krajach na całym świecie oraz BBI Development SA - spółka deweloperska notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji na www.zlota44.com