Bespoke Jet, bo to właśnie o tym innowacyjnym odkurzaczu mowa, to fuzja parametrów technicznych godnych podziwu i światowej wręcz klasy designu. Nie tylko błyskawicznie pomoże uporać się z zanieczyszczeniami na wszystkich powierzchniach, na podłogach i tapicerce, ale także skutecznie umili i usprawni proces sprzątania wnętrz.

Na czym polega jego fenomen? W odkurzaczu Samsung Bespoke Jet wykorzystano niezwykle zaawansowane, a jednocześnie intuicyjne technologie, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Udoskonalony, względem modelu Jet 90, silnik i wielowarstwowy system filtracji wyłapują aż do 99,999% zanieczyszczeń*, więc możecie mieć pewność, że odkurzacz doskonale poradzi sobie nawet z najmniejszymi drobinkami kurzu.

Bespoke Jet na wyposażeniu ma końcówkę myjącą, która umożliwia dokładne umycie podłogi oraz wyświetlacz LCD,  umożliwiający łatwe monitorowanie i sterowanie urządzeniem. Czas pracy baterii docenią perfekcjoniści, którzy zdążą drobiazgowo posprzątać cały dom bez konieczności ponownego ładowania baterii aż do 60 minut.

Zachwycająca w tym urządzeniu jest też łatwość i higieniczność jego czyszczenia. Po zakończeniu pracy wystarczy odkurzacz odstawić na stację czyszczącą All-In-One i nacisnąć jeden przycisk, który automatycznie opróżni pojemnik na kurz, zapobiegając wydostaniu się z niego drobnych pyłków i jednocześnie naładuje baterię.

No i ten design! Smukły, minimalistyczny i przede wszystkim ultrastylowy, czyli dokładnie taki, o jakim marzy każdy fan pięknych wnętrz.

Materiał sponsorowany

*Testy SLG wg normy IEC 62885-2, CL.5.11, w trybie maksymalny dla cząsteczek o wielkości od 0,5 do 4,2 µm. Rezultaty mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.