Marzy Wam się wakacyjna atmosfera przez cały rok? A może tylko chcecie poczuć się we własnej łazience jak nad Bałtykiem? Nic prostszego! Dodatki w stylu marynistycznym doskonale sprawdzą się zarówno w całym wnętrzu, jak i w wybranych pomieszczeniach: w łazience, pokoju dziecięcym lub sypialni.

Styl marynarski to trend ponadczasowy, i w modzie i w wystroju wnętrz. Jest świeży, pełen światła i naturalnych materiałów. Przypomina wakacje nad morzem skąpane słońcem, wiatrem i szumem morza.

Bazą marine jest kolorystyka - biel, błękit, granat, czerwień oraz naturalne tkaniny jak len i bawełna. Na tle białych ścian doskonale wyglądają marynarskie motywy - paski, kotwice oraz elementy fauny morskiej jak muszle, rozgwiazdy, koniki morskie.

Naturalne materiały to podstawa tego stylu. Drewniane, wiklinowe lub rattanowe meble, często bejcowane lub bielone dobrze komponują się z naturalnymi tkaninami jak len i bawełna poduszek, zasłon, obrusa.

Dodatkowym elementem mogą być wszelkie akcesoria kojarzące się z nadmorskim kurortem - sieci, globusy, lunety, modele żagłowek. Pamiętajmy tylko o zachowaniu umiaru zamieniając nasze M w apartament znad Bałtyku!

Styl marynarski - galeria>>