Ralph Lauren - gigant  branży odzieżowej - jako pierwszy w branży mody wszedł na rynek wnętrz. Linia Ralph Lauren Home istnieje od 35 lat.

Lauren chętnie projektuje także wystrój wnętrz (nie tylko swoich licznych nieruchomości). W położonym na Jamajce hotelu Round Hill w Montego Bay Lauren zaprojektował wnętrza 36 apartamentów z widokiem na ocean. Klimatyczne werandy, tarasy i białe okiennice w apartamentach - wszystkie otwierają się na rajską zieleń i bezkresne widoki.  Wystrój apartamentów nie konkuruje z pięknem natury i nie odciąga od niej uwagi; jest luksusowy, ale i swobodny - to dobrze wyważona mieszanka stylistyki letnich domów z Hamptons i stylu kolonialnego.

Hotelowa wioska Round Hill, w której znajdują się apartamenty zaprojektowane przez Ralpha Laurena, oferuje mnóstwo konwencjonalnie pojmowanego luksusu: spa, baseny, popołudniowe herbatki oraz zbilansowaną dietę na bazie owoców i warzyw z przyhotelowego ekoogrodu. Ale to, co niewątpliwie niepowtarzalne i najwspanialsze w tym kurorcie; to niesamowite widoki i piękne plaże -  przyroda, która dosłownie zapiera dech w piersiach. Nie dziwi więc, że w otoczonym tropikalną roślinnością Round Hill chętnie odpoczywają gwiazdy i z wielkim wyprzedzeniem planują bajkowe wesela dziedziczki wielkich fortun.

 Tekst: Ela Stasiak