Sam był jedną z najjaśniej świecących gwiazd programu telewizyjnego "Million Dollar Decorators". Bullard ma na swoim dekoratorskim koncie wnętrza rezydencji: Cher, Eltona Johna, Christiny Aguilery, Evy Mendes,  dwóch Kardashianek: Khloé  i Kourtney i Tommy'ego Hilfigera.

Ale nie tylko gwiazdy mają szansę mieszkać w niezwykłych wnętrzach urządzonych przez Martyna Lawrence Bullarda - dekorator  projektuje także klimatyczne, luksusowe hotele.  Jego styl można określić jako brawurowy eklektyzm; jego projekty, niezależnie od skali i przeznaczenia, są zawsze unikatową syntezą świata baśni ze znakomitą rzemieślniczą tradycją. "Różnorodność kultur, stylistyk - to karmi moją kreatywność"- mówi.  Jeśli podoba wam się ten odważny miks wzorów i kolorów, zachwycą was także zaprojektowane przez niego wzory na tapety i tkaniny dla marki Schumacher oraz dywany dla The Rug Company.

Najnowszy projekt jego autorstwa to kolekcja tapet dla marki Cole & Son, w której Bullard z finezją połączył to, co mityczne lub legendarne, z tym, co legendarnie dobre i tradycyjne. Anglik zabiera nas do pałacu sułtana, do Babilonu, Medyny i do ogrodów Majorelle. Są tu też drzewa Edenu i palmy Hollywood. To kolekcja - tak jak jego wszystkie projekty  - dla tych, dla których „więcej znaczy więcej”.