Śniegu co prawda wciąż jak na lekarstwo, ale Boże Narodzenie na to nie zważa i jest coraz bliżej! Do wigilii zostało nam tylko 16 dni. Jeśli nie wiecie z czego może ucieszyć się bliska Wam, lubiąca dobre wzornictwo osoba, to polecamy naszą dzisiejszą ściągę. Mamy prawie 20 pomysłów na idealny prezent pod choinkę. Może znajdziecie wśród nich inspirację dla siebie?

Oczywiście jak zwykle polecamy Wam prenumeratę Elle Decoration. Po jej wykupieniu jest się z dobrym dizajnem za pan brat przez cały rok. Naszą ofertę znajdziecie TUTAJ. Miłośnikom herbaty polecamy mieszankę z miętą i czekoladą w ozdobnej puszce (Tafelgut, około 70 złotych za 90g). Do napoju może przydać się termos Stelton (około 300 zł), albo imbryczek w zestawie z filiżanką od Home&You (69 zł). Dobrą opcją będzie też kubek od Ende. Mamy też gadżety dla miłośników porządku na biurku. Polecamy organizer na wizytówki od DAD Studio (do kupienia na polazag.com za 59 zł), piórnik od IKEA i HAY (YPPERLIG, 29,99 zł) albo słynne, złote nożyczki HAY (około 50 zł).

Kto kocha polski dizajn ten z pewnością doceni ćmielowską figurkę owczarka colie zaprojektowaną przez Mieczysława Naruszewicza w 1959 roku (389 zł). Zachwyci się także ręcznie malowanymi talerzami Look at me plates od Magdy Pilaczyńskiej (119 złotych za sztukę, ale pięknie wyglądają w zestawach).

Dobry pomysł na prezent to także świeca zapachowe. Te od Yope urzekły nas nie tylko aromatem, ale również pięknym wyglądem słoiczków (99 zł za sztukę). Elegancki świecznik od MENU powinien także okazać się strzałem w dziesiątkę (około 240 zł). Na naszej liście znalazły się także pudełka do przechowywania z TK Maxx - można wypełnić je czekoladowymi Mikołajami.

Mamy też coś dla moli książkowych - album o Bauhausie od Taschen i "Galerię szubrawców" o rynku sztuki i prawach nim rządzących. Miłośników zieleni z pewnością ucieszy album "O roślinach" autorstwa duetu "Kwiaty&Miut" (70 zł) a także konewka od House Doctor (około 150 zł). Mamy tez plakat dla kociarzy od Kasi Walentynowicz (149 zł). Na koniec propozycja dla wielbicieli pięknych zapachów - Perfumy od By Redo o pięknej nazwie Bibliotheque. Założyciel tej marki wcześniej pracował jako projektant wnętrz!