Polskie wzornictwo

Woodies® to czołowy producent drewnianych łóżeczek niemowlęcych i dziecięcych w Polsce - markę tworzy pełen pasji duet ojciec i syn: "Początki działalności naszej firmy sięgają 1995 roku, jednak rodzina nią zarządzająca cieszy się ponad 50-letnim doświadczeniem w branży meblarskiej. Każdy element tej wielopokoleniowej wiedzy wykorzystujemy, produkując i tworząc nowe modele łóżeczek niemowlęcych oraz mebli dla dzieci – najbardziej wymagających klientów na świecie!". 

Model Stardust Cot z miedzianym szczebelkiem w wersji białej / fot. @kalina_szymanowicz

W tym roku w ofercie Woodies® pojawiła się przepiękna linia produktów Craft, wykończona dodatkami w postaci miedzianych detali. Te unikatowe meble dziecięce zdobią naturalne miedziane szczebelki, które w momencie dotyku przez maluszka pobudzają jego odczucia sensoryczne przez różnice temperatur oraz struktury materiałów. 

Model Craft to obiekt pożądania wszystkich fanek minimalistycznego, unikatowego designu. Jest niezwykle lekki i został wykonany w 100% z drewna sosnowego I klasy. Znajdziecie go w kilku wariantach kolorystycznych, m.in. w klasycznym kolorze pół matowej bieli, tworząc bardzo lekką i zwiewną bryłę w stylu glamour, jak i w modnych odcieniach głębokiego antracytu czy jasnym kolorze orzecha (w formie bejcy), ukazującym piękną, naturalną strukturę drewna (uwielbiamy!). Opinie rodziców? 

Uwielbiamy je!

Łóżeczko wkomponowało się idealnie w nasz minimalistyczny klimat domu. Jesteśmy nim zachwyceni!

Rozszerzona rzeczywistość

Wraz z polskim startup'em Reetail:AR, oferującym rozwiązania handlowe z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości (AR), marka Woodies® zaprezentowała na swojej stronie nową opcję opartą na tym rozwiązaniu. Efektem partnerstwa firm jest pierwsza faza projektu, w której stworzono modele AR kilku produktów, w tym Noble Cot Vintage, który jest jednym z najczęściej wybieranych modeli przez popularne instamamy (m.in. Annę Lewandowską i Aleksandrę Żuraw). Serię łóżeczek Woodies® oraz hologramy możecie sprawdzić na większości telefonów wchodząc na stronę woodies.pl/wzornictwo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez(@annalewandowskahpba) Kwi 24, 2020 o 12:01 PDT

W opisach produktowych Woodies znajdziecie także odnośniki do filmów z informacjami o funkcjach modeli dla osób głuchych. Filmy zostały przygotowane we współpracy z Panią Iwoną Cichosz, znaną działaczką społeczną oraz aktorką, która dla swojego malucha wybrała model z serii Craft w kolorze vintage.

Linia Craft przez rosnącą popularność doczekała się rozszerzenia o dodatkowe modele mini, a jedno z nich (to w kolorze głębokiego antracytu) skradło serce m.in. Maffashion.

Instagram.com/maffashion_official

 

 

Model Stardust Cot z miedzianym szczebelkiem w wersji antracytowej

Firma stale się rozwija i z sukcesem inwestuje w innowacyjne rozwiązania oraz nowe projekty. Sześć z bestsellerowych modeli uzyskało niedawno Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka, a na część swoich modeli marka ma już zgłoszone wzory patentowe - jednym z nich jest ten wybrany przez Sylwię Przybysz. To model łóżeczka Smooth Cot, który uzupełniła komodą z przewijakiem z tej samej serii. PS Kilka dni temu piosenkarka ogłosiła, że łóżeczko niedługo zyska nowego lokatora - gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz) Lut 16, 2020 o 9:13 PST

 

Łóżeczko Smooth Cot i komoda z przewijakiem z tej samej linii

Niezmiernie cieszy nas, że polskie wzornictwo zbiera tyle pochwał, a rynki zagraniczne upominają się o nasze rodzime produkty, wyprodukowane regionalnie i z polskich surowców. Wszystkie modele marki odkryjecie na stronie woodies.pl - jest czym się zachwycać!