Jesienią z tarasów i balkonów uciekamy raczej do ciepłych wnętrz. Ale czasem warto wypić herbatę pod ciepłym kocem na świeżym choć już chłodniejszym powietrzu. Dziś zebraliśmy dla Was małą galerię pięknie zaaranżowanych, jesiennych tarasów i balkonów. Pomysły na dekorację są naprawdę różne, ale kilka elementów pojawia się niemal zawsze.

Dynie
Nie może ich zabraknąć na jesiennych tarasach. Zwykłe, ozdobne, małe i duże, czy wydrążone w formie latarni. To chyba jeden z najpopularniejszych symboli jesieni. 
Ciepły koc
Temperatury na zewnątrz mocno spadają. Wełniany pled pozwoli przetrwać niesprzyjające warunki atmosferyczne. Na noc kocyk trzeba chować do domu żeby nie zwilgotniał.  
Wrzosy
Wrzośce to rośliny szczególnie popularne u nas jesienią. W centrach ogrodniczych pojedynczą doniczkę kupicie już za kilka złotych. Najpiękniej wyglądają posadzone po kilka sztuk razem. Śmiało można miksować ich kolory: Od bieli przez jasny róż, purpurę a nawet fiolet. Kwiatki źle znoszą zarówno przelanie jak i brak wody. Zaleta? Nawet zasuszone wciąż wyglądają nieźle. 
Chryzantemy
Te jesienne kwiatki są wytrzymałe na nieprzyjazne warunki atmosferyczne a do tego pięknie wyglądają. Kolory? Rozmaite. Bywają chryzantemy białe, cytrynowożółte, pomarańczowe, różowe, bordowe, zielone i fioletowe. Często rosną w formie kopułek. 
Świece
Rozjaśniają pierwsze, jesienne mroki (po zmianie czasu ciemno jest już przecież o 17:00) i tworzą przyjemną atmosferę. Polecamy szczególnie egzemplarze z drewnianym knotem, które przy paleniu wydają dźwięk drewna trzaskającego w kominku.