Elegancki apartament  do wynajęcia "Taras na Fali" znajduje się w nowoczesnym budynku stojącym przy głównym sopockim deptaku przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. Od słynnego molo dzieli go niecałe 300 m. Właścicieli urzekł włąśnie tą lokalizacją i przestrzenią, która dała im możliwość stworzenia ekskluzywnego miejsca do wypoczynku – z jednej strony cichego i intymnego, z drugiej zapewniającego bliskość atrakcji, jakie gwarantuje nadmorski kurort.

Pracę nad powstaniem wymarzonego miejsca powierzyli Kamilowi Harasiukowi i warszawskiej pracowni projektowej Suspenzo.  Apartament ”Taras na Fali” powstał z połączenia dwóch mieszkań na ostatniej kondygnacji budynku. Wystrój ciekawie wpisuje się w nadmorski klimat, a zarazem pięknie nawiązuje do wnętrz śródziemnomorskich. 

Apartament o powierzchni 108 m2 miał ogromny potencjał, co umiejętnie wykorzystali projektanci. Powstało otwarte wnętrze z salonem, kuchnią i jadalnią oraz dwiema sypialniami w południowej części apartamentu (jedna ma oddzielną łazienkę z wanną). Wystrój nawiązuje do stylu marynistycznego. Drewno, wiklina i rattan przeplatają się z motywami nadmorskimi, które pojawiają się na grafikach, zdjęciach i poduszkach. Dominują spokojne, stonowane kolory: biel, beż i szarości, gdzieniegdzie tylko przełamane akcentami granatu i czerwieni.

Niewątpliwą atrakcją i zaletą apartamentu jest osłonięty przed oczami ciekawskich taras na dachu budynku, z którego rozciąga się przepiękny widok na Bałtyk.

Ponieważ apartament ten jest udostępniany na wynajem gościom o bardzo różnych gustach i potrzebach, został wyposażony w naj-wyższej jakości sprzęt AGD i RTV. Goście mogą też korzystać z przestronnej garderoby, pralni z suszarnią oraz rowerów, należących do wyposażenia apartamentu. Położenie „Tarasu na Fali”, a także wysoki standard wnętrz gwarantują niezapomniane chwile nawet w chłodne dni.