W połowie lata, nasyceni wyprzedażowym szaleństwem,  zaczynamy nieśmiało przyglądać się jesiennym propozycjom, które stopniowo zaczynają się pojawiać w sklepach.  Zaczynamy od popularnych sieciówek, gdzie zawsze można znaleźć coś ciekawego, nie rujnując przy tym portfela.
W ofercie  H&M Home znajdziemy  naturalne tkaniny, geometryczne wzory i mnóstwo stylowych akcesoriów. Jesienna kolekcja  utrzymana jest w stonowanych kolorach. Przeważają chłodne szarości i przydymione barwy ziemi. Nie brakuje jednak innych akcentów kolorystycznych - głębokiego turkusu i  subtelnego pudrowego różu.
Podobnie jak w poprzednich sezonach sporo jest też złota, które pojawia się zarówno w dodatkach jak i na tkaninach. Szczególnie efektownie wygląda w połączeniu ze szkłem.
W najnowszej kolekcji szwedzkiej marki, nie mogło zabraknąć motywów animalistycznych. Tym razem są to konie, a także koty. Lamparcie cętki na ceramice i  sylwetki czarnych dachowców na poduszkach, będą bezpretensjonalną dekoracją salonu.
Wnętrzarskich purystów  usatysfakcjonuje bogata oferta pościeli w dyskretnej gamie kolorystycznej. Przeważają proste, graficzne desenie pasujące do wielu wnętrz.

GALERIA >>>