Swarzędz Home to młoda,  ambitna  polska  firma, która pragnie kultywować ponad 100 – letnią, znakomitą tradycję Swarzędzkich Fabryk Mebli. Swarzędz Home łączy meblarskie rzemiosło z nowoczesnymi technologiami i stawia na ponadczasowe  wzornictwo w dobrym stylu. Marka oferuje eleganckie i funkcjonalne meble oraz ciekawą linię dodatków. 

Chyba każdy zna tę sytuację, gdy idealna wymiarowo i stylistycznie szafka jest dostępna od ręki, albo w ciągu tygodnia lub dwóch, w jednym lub dwóch kolorach drewna, które nam kompletnie do niczego nie pasują. Meble Swarzędz Home to nie są rzeczy, po które pojedziemy do sklepu i  wrócimy z nimi po trzech godzinach. Warto w tym przypadku czekać (maksymalnie do 6 tygodni), bo otrzymamy mebel,  na który zdecydowaliśmy się wybierając spośrod najbardziej pasujących nam wykończeń.

Produkty Swarzędz Home powstają z myślą o zaspokojeniu  potrzeb i oczekiwań wymagających klientów, którzy szukają piękna  w codzeinności, w otoczeniu. Marka nie stawia na masowość, ale na spełnienie indywidualnych potrzeb przyszłego użytkownika. Każdy może wybrać spośród szerokiej gamy rozwiązań, licznych wybarwień i różnorodnych materiałów, tym samym otrzymać mebel zrealizowany "na miarę". Szansa na to, że będzie to jedyny egzemplarz dokładnie tak wyglądającego mebla wcale nie jest mała. Swarzędz Home pragnie poprzez takie podejście dać nam możliwość stworzenia ciekawych, komfortowych i niebanalnych wnętrz.

Mottem Swarzędz Home jest „Mądrość w tradycji – przyszłość w innowacji”. Firma stawia na naturalne materiały i tradycyjne metody produkcji, które wymagają kunsztu i szlachetnego ręcznego wykończenia. A jednocześnie młoda polska marka jest otwarta na nowe rozwiązania czy technologie. To manufaktura, która nie zamyka się w tradycji.
Informacją przydatną dla wielu urządzających się, może być fakt, że zamówienie obejmuje także transport, wniesienie i montaż mebli. Naszym ( kobiecym) zdaniem to ważna sprawa.
Na żywo meble i dodatki można zobaczyć i zamawiać w salonach w największych miastach w Polsce.

U nas galeria eleganckich i ciekawych mebli Swarzędz Home z kolekcji Dream oraz dodatki>>>>>

Opracowanie: Ela Stasiak