Najlepsze gazety lubimy mieć stale pod ręką. Sposobów na przechowywanie ulubionych magazynów jest sporo. Można je trzymać na stoliku kawowym, można je układać w małe stosiki na podłodze lub w równe kupki w domowej biblioteczce. Można też zainwestować w ładny stojak. Nie tylko uporządkuje nasz zbiór czasopism, ale także będzie on ozdobą wnętrza sam w sobie. Dodatkowo dekoracyjną funkcję mogą mieć okładki gazet. Jakie ładne stojaki znaleźliśmy dla Was? 

Te, które wypatrzyliśmy, łatwo podzielić na dwie grupy. Pierwsza to stojaki i półki na nóżkach, które stawia się wprost na podłodze. Pojemność? Oczywiście różna, w zależności od modelu. Nam najbardziej podobają się minimalistyczne druciane modele. Można też wybrać mosiądz w połączeniu ze skórą. W boho wnętrzach najlepiej sprawdzą się gazetniki z rattanu i wikliny. Świetnie zagrają w otoczeniu etno dywanów, mebli vintage, makatek i kamionkowej ceramiki.
Do drugiej grupy wrzucamy wszystkie te gazetniki, które najlepiej wyglądają powieszone na ścianie. Będą to zatem raczej wieszaki na magazyny, a nie stojaki, jednak funkcja pozostaje ta sama. Najbardziej spodobały się nam te z House Doctor oraz z Urban Outfitters. Można w nich eksponować po kilka ulubionych magazynów naraz.