Serial "Friends" kończy w tym roku 26 lat i dawno zyskał już sobie status kultowego. Wystarczy przypomnieć alarm, jaki podnieśli niedawno fani, gdy odcinki miały zniknąć z platformy Netflix (szczegóły TUTAJ). Przygody szóstki przyjaciół z Nowego Jorku za sprawą HBO Max miały doczekać się wreszcie kontynuacji w postaci odcinka specjalnego. Na tę z powodu pandemii koronawirusa przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. 

Na osłodę mamy za to kolekcję gadżetów z Urban Outfitters zainspirowaną przez serial. Co się w niej znalazło? Słynna, żółta ramka z fioletowych drzwi w mieszkaniu Moniki, kubek z taką ramką, quiz znajomości "Przyjaciół", wycieraczka pod drzwi z logo kawiarni "Central Perk" i plakat z aktorami. Ten ostatni przypomina słynne zdjęcie Charlesa C. Ebbeta z 1932 roku - "Lunch na szczycie drapacza chmur".  Ceny? Od 8 euro za grę do 19 za wycieraczkę.
Wiernym fanom serialu "Friends" przypominamy jeszcze o klockach LEGO - zestaw The Central Perks oraz o grze Monopoly ze słynnymi scenkami z 10 sezonów serialu.