Jak powszechnie wiadomo, moda i design przenikają się i uzupełniają. Wielcy krawcy coraz częściej tworzą autorskie kolekcje mebli i wyposażenia domu,  a designerzy i projektanci wnętrz chętnie korzystają z inspiracji z wybiegów.

Jeans to jedna z ikon mody codziennej – od lat demokratycznie ozdabia zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Symbolizuje zawsze stylowy wygląd, przystępny cenowo, młodzieżowy i dynamiczny w wyrazie, bez względu na rzeczywisty wiek tego, kto go nosi. Jego magię wykorzystała marka Baltic Wood, tworząc nową kolekcję podłóg drewnianych Jeans Collection™, składającą się z 7 intrygujących wzorów – w barwach i charakterze nawiązujących do klimatu i stylu europejskich metropolii.

Nowa seria podłóg drewnianych Jeans Collection™ firmy Baltic Wood to propozycja dla ludzi młodych, dynamicznych, świadomych swoich potrzeb, możliwości i gustu. Idealna dla osób śledzących trendy, które chcą w swoich domach mieć produkty najwyższej jakości i mieszkać modnie.

Poza świetnym wyglądem nawiązującym do ponadczasowego stylu skandynawskiego kolekcja Jeans Collection™ ma mnóstwo innych zalet. To wysokiej jakości podłogi, o wzorach deski jednorzędowej i trójrzędowej klepki, mające trójwarstwową konstrukcję, z wierzchnią warstwą drewna o grubości 2,7 mm, która pozwala na dwukrotną renowację.

Produkowane są przy użyciu zaawansowanej technologii, w 100% z drewna, odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi.  Są bardzo łatwe w montażu dzięki bezklejowemu systemowi BALTIC LOC 2G.

Konstrukcja desek (grubość 13,3 mm), odporna na działanie różnych warunków klimatycznych, zapewnia im ogromną trwałość. Wykonane  z naturalnego materiału, są bezpieczne dla dzieci.
Modne kolory kolekcji Jeans Collection™ uzyskano dzięki uszlachetnieniu różnymi barwami bejcy, olejem ECO oraz lakierem matowym. Precyzyjne szczotkowanie powierzchni wydobyło z drewna jego naturalne walory i nadało trójwarstwowej podłodze dębowej skandynawski charakter.


Kolekcja podłóg Jeans Collection™ dostępna jest w wybranych sklepach od czerwca 2016 r.

Więcej o nowoczesnych podłogach drewnianych z kolekcji dowiesz się na stronie www.balticwood.pl.

MATERIAŁ PARTNERA

GALERIA>>>