O świcie niebo mieni się łagodnymi odcieniami różu, a mrok nocy zmienia się w delikatny spektakl świateł. Pierwsze promienie słońca niosą ze sobą ciepło, łagodność i spokój. To właśnie ten pełen niezwykłej energii moment udało się uchwycić projektantom w nowej kolekcji Grupy Tubądzin.

 

„To przeistaczanie się świata o poranku wywołało we mnie skojarzenia związane z pewnym wielobarwnym kamieniem, który zmienność barw i odcieni opanował do perfekcji”

- opowiada nam Maria Marczewska, projektantka TU_Kolektyw

Mowa oczywiście o onyksie. Jego subtelna gama barw, zanurzona w pastelowym różu i delikatnej bieli w połączeniu z niespotykaną przeziernością struktury potrafi odmienić każde wnętrze i nadać mu naturalnego wdzięku. To wszystko za sprawą specjalnej techniki, która pozwoliła uzyskać charakterystyczną dla materiału strukturę, grafikę i kolor. Dzięki nakładaniu półprzezroczystych warstw z delikatnymi przesunięciami oraz pokryciu ceramiki niesłychanie szklistą granillą wzór zyskał na przestrzenności i głębi. Pełen życia design podkreśla imponujący format gresów, który dostępny jest w rozmiarach 120 x 240, 120 x 120 oraz 60 x 120 cm.

W kontakcie z rozproszonym światłem płytki odkrywają przed nami swoją niejednoznaczną i tajemniczą strukturę, która spektakularnie skrzy się w promieniach słońca. Lśniące refleksy, odcienie różu kojarzące się z energią i tlącym się żarem nadają przestrzeni eleganckiego, nieprzerysowanego charakteru.

Płytki z kolekcji Onice doskonale odnajdą się we wnętrzach, w których króluje minimalizm z dodatkiem kilku mocniejszych akcentów. Delikatne odcienie onyksu będą świetną bazą zarówno dla łazienki w stylu glamour, jak i niebanalną podstawą do stworzenia kobiecego salonu ze złotymi detalami w roli głównej.

Najnowszą kolekcję zaprojektowaną dla Grupy Tubądzin przez TU_Kolektyw znajdziecie na stronie https://www.tubadzin.pl/kolekcja/onice.