Oświetlenie, wykończenie ścian i metalowe instalacje wpisują się w styl industrialny. Jednak wykorzystane we wnętrzach kolory neutralizują efekt surowości i wprowadzają do nich bardzo ciepłą i intymną atmosferę. "Założenia były jasne, klarowne. Dom ma być przestrzenią dla konkretnej rodziny, miejscem do wypoczynku, ale też realizacji pasji. Pani domu uwielbia przyrodę, ogrodnictwo, cukiernictwo"- gospodarz domu relaksuję się przy dźwiękach swojej ulubionej muzyki. Obydwoje bardzo cenią sobie dom jako przestrzeń rodzinną. Miejsce, w którym każdy członek czuje się dobrze, ma swój własny kąt, ale też przestrzeń by delektować się wspólnym towarzystwem. 

mat. prasowe / Razoo

Przestrzeń wspólna 

Dlatego właśnie parter został zagospodarowany w taki sposób, by odpowiadać na potrzeby gospodarzy. Mieści się tu przestronny salon z otwartą kuchnią, która wręcz zaprasza do wspólnego przygotowywania posiłków. Pokaźny stół jadalniany znajduje się przy dużym oknie tarasowym skąd rozprzestrzenia się widok na ogród, a tam w oddali wyłania się staw. Za drewnianą instalacją ukryty jest natomiast pokój godzinny z łazienką. Nad garażem znajduje się przestrzeń do realizacji muzycznej pasji pana domu.

mat. prasowe / Razoo

Kameralne i rodzinne piętro 

Na piętrze jest zdecydowanie bardziej kameralnie, tutaj każdy członek rodziny mógł spełnić swoje fantazje. Każda z córek ma własny pokój, który został urządzony wedle ich zainteresowań. W sypialni głównej znajduje się funkcjonalna garderoba. To właśnie na piętrze surowość betonu i metalu kontrastuje z ciepłym szczotkowanym drewnem i kolorowymi, wzorzystymi tapetami. "Tak aby surowość i szorstkość szły w parze z subtelnością i miękkością"- podkreślają architekci. 

mat. prasowe / Razoo

mat. prasowe / Razoo

 mat. prasowy / Razoo

W domu znajduje się wiele produktów lokalnej produkcji, gospodarze doceniają polską jakość dlatego też we wnętrzach znajdziecie sofę Olta, kwietniki marki Bujnie, narzuty Panapufa oraz obrazy rodzimego artysty Jerzego Zajączkowskiego.