Dakota Johnson i Chris Martin spotykają się od kilku lat. Niedawno para postanowiła zamieszkać razem we wspólnym domu. Ich wybór padł na rezydencję w Malibu wartą około 12,5 miliona dolarów. Jak mieszkają teraz gwiazdy? Zaglądamy do jasnych wnętrz ich nowego lokum. 

Jak mieszkają Dakota Johnson i Chris Martin?

Dom ma otwarty salon połączony z jadalnią. Jest tu oddzielna kuchnia i aż sześć sypialni oraz 9 łazienek. Udogodnienia? Barek, kino domowe, salon gier, wanna z hydromasażem, duży basen, strefa spa i miejsce do grillowania na świeżym powietrzu. Przewidziano tu także osobną część dla gości. Odwiedzający parę mogą zostać ulokowani w osobnym, także bardzo komfortowym, dwupiętrowym domku znajdującym się na terenie posiadłości.  

Biały dom urządzono w stylu tradycyjnych domków z Cape Cod. Wnętrza są jasne, podłogi wyłożono drewnem lub miękką wykładziną. Serce rezydencji bije w salonie. Jego centralna część to kominek z półkami na suche drewno i ustawionymi tuż obok wygodnymi kanapami i fotelami. Nam w oko wpadła również kuchnia z marmurem na wyspie i ceramicznym zlewem tuż pod oknem. Nie bez znaczenia jest także położenie posiadłości. Niedaleko stąd na plażę.