Adele była zdecydowana na kupno kalifornijskiej posiadłości, miała jednak warunek, który mógłby zablokować sprzedaż. O szczegółach transakcji opowiedział w rozmowie z WSJ sam Sylvester Stallone: "Adele powiedziała, że kupi dom pod jednym warunkiem. Będzie mogła zatrzymać pomnik Rocky'ego przy basenie"- powiedział. Według relacji gwiazdora dla Brytyjski był to wymóg konieczny, a w wypadku chęci zatrzymania rzeźby przez Stallone, Adele nie byłaby zainteresowana nieruchomością. 

Remont posiadłości Adele w Beverly Hills

Backgrid / Eastnews

Na aktualnych zdjęciach widać, że piosenkarka zdecydowała się na całkowity remont posiadłości. Według relacji osób z otoczenia, Adele ma w planach wyburzenie drugiego piętra i ograniczenie przestrzeni użytkowej wyłącznie do parteru. Zgodnie z umową zawartą z Stallone, pomimo remontu strefy z basenem, na fotografiach widnieje nadal nienaruszony pomnik Rocky'ego. Nieruchomość znajduje się w Beverly Park, jest to ekskluzywna dzielnica na wzgórzach Beverly Hills, w której swoje oazy mają Hailey i Justin Bieber, Denzel Washington czy Mark Wahlberg. 

Posiadłość w Beverly Park

Stallone kupił posiadłość w latach 90. i zbudował na niej śródziemnomorską willę. Początkowo dom miał 21 000 stóp kwadratowych, z czasem gwiazdor z rodziną zdecydowali się go jednak zmniejszyć. Nadal jednak znajduję się w nim osiem sypialni, 12 łazienek, biblioteka, pokój biurowy, przestrzenna kuchnia, jadalnię, bar, palarnia cygar, pole golfowe, wbudowane spa, ogromny taras i wiele stref relaksu. Niedawno dobudowano również domek dla gości, autorstwa znanego architekta Richarda Landry'ego.